Artykuły i relacje z podróży Globtroterów

Golfem dalej niż myślisz > SERBIA, KOSOWO, MACEDONIA, CZARNOGÓRA, ALBANIA, CHORWACJA, BOśNIA i HERCEGOWINA, SłOWENIA


golfomaniacy golfomaniacy Dodaj do: wykop.pl
relacje z podróży

Zdjęcie POLSKA / Śląsk / Racibórz / logo projektuOpis projektu wyprawy na Bałkany w sierpniu 2011. projekt jest otwarty dla wszystkich posiadaczy Golfów, którzy chcą dołączyć do nas na trasie.

To nie jest relacja z podróży. Nasza wyprawa dopiero przed nami. Projekt Golf Balkans Tour 2011 zaprząta nieustannie myśli kilkorgu ludziom, gdzieś na południu Polski. Od słowa do czynu. Najpierw był pomysł, teraz trwa jego realizacja.

Startujemy w sierpniu 2011.Czym? Starym, dobrym Golfem. Po co? By przeżyć przygodę, zostawić w tyle to, co nie ważne i znaleźć to, co ważniejsze. Spać pod gołym niebem, wdychać kurz spod kół, by poczuć się wolnym i zdać się na dobry los.Wybór padł na Bałkany, gdyż tam niemożliwe staje się łatwiejsze i wszystko może się zdarzyć.

Do przejechania jest prawie 4 tysiące km. przez Serbię, Kosowo, Macedonię, Albanię, Czarnogórę, Chorwację, Bośnię i Słowenię. Na jak długo? Na tyle ile starczy nam czasu i determinacji.Chcemy, by nasz projekt nie był tylko zwykłą wyprawa, ale stał się początkiem czegoś większego, dlatego liczymy na waszą pomoc. Zbierzcie znajomych, kupcie starego golfa i dołączcie do naszej wyprawy. Więcej szczegółów na stronie www.srcgolftour.pl

"Podróżnik widzi to, co widzi. Turysta widzi to, co chce zobaczyć"

Zdjęcia

POLSKA / Śląsk / Racibórz / logo projektuSERBIA / Bałkany / Bałkany / planowana trasa wyprawyPOLSKA / Śląsk / Racibórz / Szczepan

Dodane komentarze

bajkalik dołączył
08.05.2011

bajkalik 2011-11-12 10:09:03

Witajcie!!! No, no i jak Wasza wyprawa? macie jakas strone www albo bloga? My własnie we wrzesniu i pazdzierniku Golfem II bylismy w Gruzji, Armenii, Iranie (na granicy, ale nas wyrzucili). Moze jakas wspolna wyprawa? email: bcz80@wp.pl bartek

espeso dołączył
19.08.2010

espeso 2011-06-29 11:25:42

też wybieramy się w tamte rejony, też z południa Polski ale nie golfem :) może spotkamy się gdzieś na trasie ... nasze jeszcze nie do końca zaplanowana :D

towPawel dołączył
27.05.2005

towPawel 2011-03-24 13:24:53

super sprawa :) na prawdę wybraliście jedną z ciekawszych tras w Europie :) w razie pytań służę pomocą :) pozdro i trzymam kciuki!!!!!!!

towPawel dołączył
27.05.2005

towPawel 2011-03-24 13:24:45

super sprawa :) na prawdę wybraliście jedną z ciekawszych tras w Europie :) w razie pytań służę pomocą :) pozdro i trzymam kciuki!!!!!!!

Przydatne adresy

Brak adresów do wyświetlenia.

Strefa Globtrotera

Dział Artykuły

Dział Artykuły powstał w celu umożliwienia zarejestrowanym użytkownikom serwisu globtroter.pl publikowania swoich relacji z podróży i pomocy innym podróżnikom w planowaniu wyjazdów.

Uwaga:
za każde dodany artykuł otrzymujesz punkty - przeczytaj o tym.

Jak dodać artykuł?

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie - TUTAJ
  2. Dodaj zdjęcia (10 punktów) - TUTAJ
  3. Dodaj artykuł (100 punktów) - TUTAJ
  4. Artykuły są moderowane przez administratora.

Inne Artykuły

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2024 Globtroter.pl