Artykuły i relacje z podróży Globtroterów

5 FESTIWAL FILMOWY PIĘĆ SMAKÓW- Konkurs! Wybierz film Tsai Ming-lianga do programu Pięciu Smaków! > POLSKA


Festiwal_5_Smaków Festiwal_5_Smaków Dodaj do: wykop.pl
relacje z podróży

Zdjęcie POLSKA / --- / --- / Festiwal 5 SmakówKonkurs! Wybierz film Tsai Ming-lianga do programu Pięciu Smaków!
Organizatorzy Festiwalu Filmowego Pięć Smaków oddają w ręce odbiorców wybór filmu Tsai Ming-lianga, który znajdzie się w programie sekcji Focus: Tajwan podczas tegorocznej edycji festiwalu!

5 FESTIWAL FILMOWY PIĘĆ SMAKÓW
19 -26 października 2011, Warszawa (Muranów, KINO.LAB)
Listopad 2011: Kraków (Kino Pod Baranami), Poznań (Muza)


Konkurs! Wybierz film Tsai Ming-lianga do programu Pięciu Smaków!
Organizatorzy Festiwalu Filmowego Pięć Smaków oddają w ręce odbiorców wybór filmu Tsai Ming-lianga, który znajdzie się w programie sekcji Focus: Tajwan podczas tegorocznej edycji festiwalu!

Wśród osób biorących w głosowaniu zostaną rozlosowane karnety na warszawską edycję festiwalu oraz książki o Azji. Zapraszamy do głosowania na oficjalnym profilu Pięciu Smaków na Facebooku. Ankieta otwarta jest do niedzieli 18 września do północy

Aby wziąć udział w głosowaniu, wystarczy zostać fanem Pięciu Smaków na FB: http://www.facebook.com/piec.smakow.five.flavours
Ankieta dostępna jest na: http://www.facebook.com/questions/257907297583287/
Festiwal Filmowy Pięć Smaków to jedyny w Polsce przegląd szeroko prezentujący kinematografię azjatycką. W programie tegorocznej edycji festiwalu znajdą się filmowe sekcje takie jak Focus: Tajwan (filmy Hou Hsiao-hsiena oraz nowe produkcje tajwańskie), Taste of Korea (nowe filmy z Korei Południowej), Nowe Kino Azji (produkcje z Singapuru, Tajlandii, Hongkongu, Filipin) oraz pierwszy raz w ramach festiwalu kino japońskie (m.in. pokaz 13 Assassins Takashiego Miike, zwariowane filmy z Sushi Typhoon).

Organizatorem festiwalu jest Fundacja Sztuki Arteria, która od 2004 roku realizuje spektakle teatralne, projekty artystyczne, społeczne, edukacyjne i interdyscyplinarne, pobudzające do dyskusji oraz wymiany myśli. Znana jest przede wszystkim z cyklu wydarzeń poświęconych kulturze, sztuce i społeczeństwom Azji.

Zdjęcia

POLSKA / --- / --- / Festiwal 5 Smaków

Dodane komentarze

brak komentarzy

Przydatne adresy

Brak adresów do wyświetlenia.

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2024 Globtroter.pl