Artykuły i relacje z podróży Globtroterów

SkuBany - skuter i Bałkany > ALBANIA, BOśNIA i HERCEGOWINA, CZARNOGÓRA, CHORWACJA, MACEDONIA, WĘGRY, SłOWACJA, BUłGARIA, RUMUNIA


SkuBany SkuBany Dodaj do: wykop.pl
relacje z podróży

Zdjęcie POLSKA / - / Wadowice / SkuBanyMówi się, że apetyt rośnie w miarę jedzenia. Muszę w pełnić zgodzić się z tym stwierdzeniem, bo po zeszłorocznych wojażach starym golfem teraz przyszła pora na podróż motorowerem na Bałkany.

Jeśli jesteście na tym portalu przynajmniej rok, to możecie będziecie kojarzyli projekt "Stary Golf i może", któremu patronował portal Globtroter.pl. W tym roku wysłużony volkswagen nie zwiedzi świata, ale autor tamtego projektu (czyli ja), nie zaprzestaje podróżowania.

Sierpień 2012 upłynie pod znakiem Bałkanów, rozumianych w najszerszym znaczeniu, czyli również z Chorwacją i Rumunią. Wybieram się skuterem o pojemności 50ccm, w miesięczna podróż na południe Europy. W sumie przewiduje ok. 4 tysięcy kilometrów i przeżycie mnóstwa przygód.

Tak jak w zeszłym roku, tak i w tym, zdaję sobie sprawę, że nie jestem pionierem w tej dziedzinie, ale nie o to chodzi. Pewnie nie odkryje niczego nowego, ale poznam siebie, a może też uda się coś dać innym od siebie. Wielu zapyta czy jadę sam? Nie mam ekipy, ale nikomu nie odmówię, jeśli będzie chciał jechać ze mną.

Tym razem mniej skupiam się na reklamie, marketingu, planowaniu. Południe to nie zachód Europy, chce bardziej dać ponieść się chwili, zobaczyć co przyniesie droga, bardziej poczuć niż zobaczyć. Oczywiście możecie mnie wesprzeć, wejść na stronę www.SkuBany.com lub napisać tutaj jakiś miły komentarz. Za wszystko z góry serdeczne dzięki i do zobaczenia! :)

Podróżowanie takim "piździkiem" na pewno nie jest łatwe, ale nie wszyscy lubią łatwe rzeczy. Jednocześnie nie jest to coś niemożliwego, więc jest duża szansa, że bez większych przeszkód uda spełnić się kolejne marzenie i przeżyć kolejną "wyprawę życia".

Zdjęcia

POLSKA / - / Wadowice / SkuBany

Dodane komentarze

OVAD dołączył
04.09.2001

Przydatne adresy

Brak adresów do wyświetlenia.

Strefa Globtrotera

Dział Artykuły

Dział Artykuły powstał w celu umożliwienia zarejestrowanym użytkownikom serwisu globtroter.pl publikowania swoich relacji z podróży i pomocy innym podróżnikom w planowaniu wyjazdów.

Uwaga:
za każde dodany artykuł otrzymujesz punkty - przeczytaj o tym.

Jak dodać artykuł?

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie - TUTAJ
  2. Dodaj zdjęcia (10 punktów) - TUTAJ
  3. Dodaj artykuł (100 punktów) - TUTAJ
  4. Artykuły są moderowane przez administratora.

Inne Artykuły

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2023 Globtroter.pl