Artykuły i relacje z podróży Globtroterów

Wyprawa Volta ao Mundo – trzy pasje, dwóch facetów jeden cel! Patronat Medialny Globtrotera > POLSKA


Volta ao Mundo Volta ao Mundo Dodaj do: wykop.pl
relacje z podróży

Zdjęcie POLSKA / --- / --- / Wyprawa Volta ao Mundo Jeżeli pasja to istotny element Twojego życia, lubisz się zatracać w jej realizacji, dostarcza Ci radość, wolność i motywację – ta wyprawa jest dla Ciebie !

Jeżeli pasja to istotny element Twojego życia, lubisz się zatracać w jej realizacji, dostarcza Ci radość, wolność i motywację – ta wyprawa jest dla Ciebie ! Teraz wyobraź sobie że masz kilka pasji, każda z nich to niesamowita dawka energii a Ty łączysz je w jedną całość. Czujesz dreszcz emocji ? O tym właśnie jest Wyprawa Volta ao Mundo.

Dwóch facetów – Maciej Wojnar „Max” oraz Łukasz Jastrząb „Jastrab” - zabiorą cię w niezwykłą podróż wzdłuż i wszerz świata, w której połączą pasję do brazylijskiej sztuki walki Capoeira, pasję do mechanicznych koni zaprzęgniętych do dwóch kółek którymi będą podróżować oraz pasję do przygody, której szukają wszędzie gdzie się pojawią, a cztery kontynenty i blisko trzydzieści krajów, które odwiedzą są jej gwarantem. Celem jest Brazylia, miasto Salvador w stanie Bahia gdzie, po dotarciu, w oznace tryumfu zagrają Capoeira u korzeni tej sztuki.

Więcej informacji o wprawie znajdziesz na WWW.voltamundo.pl oraz na WWW.facebook.com/Wyprawa.VoltaAoMundo. Lubimy to!

Zdjęcia

POLSKA / --- / --- / Wyprawa Volta ao Mundo

Dodane komentarze

brak komentarzy

Przydatne adresy

Brak adresów do wyświetlenia.

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2022 Globtroter.pl