Artykuły i relacje z podróży Globtroterów

Wyższa Szkoła Europejska im. Ks. Józefa Tischnera w Krakowie zsotaje sponsorem głównym Iceland Adventure 2012 > ISLANDIA


Iceland Adventure 2012 Iceland Adventure 2012 Dodaj do: wykop.pl
relacje z podróży

Zdjęcie ISLANDIA / - / Wyższa Szkoła Europejska im. Ks. Józefa Tischnera w Krakowie / Iceland Adventure 2012 sponsored by Wyższa Szkoła Europejska im. Ks. Józefa Tischnera w KrakowieIceland Adventure 2012 sponsored by Wyższa Szkoła Europejska im. Ks. Józefa Tischnera w Krakowie. Tak od dziś brzmi pełna nazwa pierwszej wyprawy w ramach Adventure: Globe.

No to chyba już nie ma co dłużej trzymać tego w tajemnicy - Wyższa Szkoła Europejska im. Józefa Tischnera w Krakowie została sponsorem tytularnym Iceland Adventure 2012.

Iceland Adventure 2012 sponsoerd by Wyższa Szkoła Europejska im. ks. Józefa Tischnera. To właśnie tak od dziś brzmi pełna nazwa tegorocznej wyprawy. W tekście jest to dość długie ale jak widzicie powyżej, graficznie prezentuje się całkiem fajnie :)

WSE jest dla mnie szczególną uczelnią bo to moja Alma Mater. To właśnie tam skończyłem socjologię a później dziennikarstwo. To właśnie tam, razem z przyjaciółmi tworzyłem od podstaw koło fotograficzne AKF Aparatczyk. To właśnie tam realizowałem swoje pierwsze projekty. To właśnie tam dostałem dowód na to, że dobry project management pozwala zorganizować (dosłownie) wszystko ;) I właśnie taka jest ta Uczelnia - praktyczna wiedza na zajęciach i ogromne możliwości rozwoju po nich.

I teraz wszyscy sobie myślą “Ale się sprzedał” ;) Wierzcie lub nie ale ja tak myślałem jeszcze podczas studiów. Teraz gdy WSE zdecydowało się wspierać moją wyprawę (a przecież nie jestem już studentem) mam tego świetne potwierdzenie.

Zapraszam na stronę WSE gdzie też można poczytać o wyprawie —> http://wse.krakow.pl/pl/aktualnosci/article/a,2561,iceland_adventure_212_czyli_kuba_przemierza_islandie.html

Zdjęcia

ISLANDIA / - / Wyższa Szkoła Europejska im. Ks. Józefa Tischnera w Krakowie / Iceland Adventure 2012 sponsored by Wyższa Szkoła Europejska im. Ks. Józefa Tischnera w Krakowie

Dodane komentarze

brak komentarzy

Przydatne adresy

Brak adresów do wyświetlenia.

Strefa Globtrotera

Dział Artykuły

Dział Artykuły powstał w celu umożliwienia zarejestrowanym użytkownikom serwisu globtroter.pl publikowania swoich relacji z podróży i pomocy innym podróżnikom w planowaniu wyjazdów.

Uwaga:
za każde dodany artykuł otrzymujesz punkty - przeczytaj o tym.

Jak dodać artykuł?

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie - TUTAJ
  2. Dodaj zdjęcia (10 punktów) - TUTAJ
  3. Dodaj artykuł (100 punktów) - TUTAJ
  4. Artykuły są moderowane przez administratora.

Inne Artykuły

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2024 Globtroter.pl