Artykuły i relacje z podróży Globtroterów

Powędruj górskimi szlakami z fajnymi babkami!!! Już 17 sierpnia znów ruszamy w góry… > POLSKA


Halina79 Halina79 Dodaj do: wykop.pl
relacje z podróży

Zdjęcie POLSKA / Beskidy Zachodnie / Sucha Beskidzka / Na początku lipca odbył się pierwszy z górskich trekkingów, które w ramach projektu „Wewnętrzne drogowskazy – kobiety wędrujące po górach” realizuje Stowarzyszenie Aktywne Kobiety z Sosnowca.

Przedsięwzięcie współfinansowane jest ze środków Gminy Sosnowiec. Cieszyło się ono dużym zainteresowaniem wśród pań. 17 sierpnia odbędzie się jego druga odsłona, na którą organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkie kobiety z województwa śląskiego bez względu na wiek i kondycję fizyczną.

Wyprawy w nasze piękne, polskie góry łączą w sobie nie tylko przyjemność wędrowania, ale też możliwość podróżowania w głąb siebie - dzięki przygotowanym podczas wypraw specjalnym warsztatom, prowadzonym pod okiem doświadczonych psychologów i trenerów.

Spędziłyśmy trzy wyjątkowe dni w Suchej Beskidzkiej – relacjonuje pierwszą, lipcową wyprawę, Dorota Gut, która w Stowarzyszeniu zajmuje się realizacją projektu. – Zaczęłyśmy od wizyty w legendarnej Karczmie Rzym, na szczęście obyło się bez spotkania z Mefistofelesem. Wieczór zamknęłyśmy warsztatem rozwojowym, podczas którego panie pracowały z własnymi emocjami. Takie warsztaty pozwalają na dotarcie do wewnętrznej siły oraz usunięcie tkwiących w nas wewnętrznych blokad i ograniczeń. Sobota upłynęła nam na wędrówce po górskim szlaku; dotarłyśmy do Przysłopiu, Beskidzkiego Raju, wróciłyśmy czarnym szlakiem przez Magurkę. Plan atrakcji dopełniłyśmy niedzielną wizytą na Zamku Suskim oraz spacerem pod Kaplicę Konfederatów Barskich na Jasieniu. Było też wspólne ognisko, pieczenie kiełbasek i długie, babskie rozmowy. Wróciłyśmy wypoczęte i odmienione, dzięki warsztatom rozwojowym mamy mnóstwo energii, by zdobywać życiowe szczyty - do 17 sierpnia - wtedy znów ruszamy na szlak.

Na wszystkie kobiety ciekawe świata, pragnące poznać siebie, otwarte na rozwój i dobrą zabawę czekają jeszcze wolne miejsca na dwie kolejne wyprawy. To niepowtarzalna okazja, żeby w kobiecym gronie spędzić trzy wyjątkowe dni na łonie natury, zapomnieć o codziennych troskach i oddać się wakacyjnemu relaksowi. Najbliższy trekking, trwający od 17 do 19 sierpnia wiedzie trasami wokół Szczyrku, grupa kobiet przejdzie przez Klimczok, Magurkę, Równię, Kozią Górę, a także zdobędzie Skrzyczne. Nocleg zaplanowany jest w Chacie Wuja Toma. Górskim wędrówkom towarzyszyć będzie warsztat rozwoju osobistego poprowadzony przez psycholożkę Grażynę Zębalę, dzięki któremu uczestniczki dowiedzą się jak rozwinąć własne skrzydła, poczuć wewnętrzną pełnię i wolność” – dodaje Dorota Gut. Ostatnia edycja wyprawy odbędzie się 21-23 września

Zgłoszenia: tel. 32 266 16 72, email: biuro.akt@gmail.com. Szczegóły: www.aktywnekobiety.org.pl

Zdjęcia

POLSKA / Beskidy Zachodnie / Sucha Beskidzka /

Dodane komentarze

brak komentarzy

Przydatne adresy

Brak adresów do wyświetlenia.

Strefa Globtrotera

Dział Artykuły

Dział Artykuły powstał w celu umożliwienia zarejestrowanym użytkownikom serwisu globtroter.pl publikowania swoich relacji z podróży i pomocy innym podróżnikom w planowaniu wyjazdów.

Uwaga:
za każde dodany artykuł otrzymujesz punkty - przeczytaj o tym.

Jak dodać artykuł?

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie - TUTAJ
  2. Dodaj zdjęcia (10 punktów) - TUTAJ
  3. Dodaj artykuł (100 punktów) - TUTAJ
  4. Artykuły są moderowane przez administratora.

Inne Artykuły

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2021 Globtroter.pl