Artykuły i relacje z podróży Globtroterów

Wyprawa Volta ao Mundo - z Polski do Brazylii przez blisko 30 krajów na 4 kontynentach > BRAZYLIA, POLSKA


Volta ao Mundo Volta ao Mundo Dodaj do: wykop.pl
relacje z podróży

Zdjęcie BRAZYLIA / - / Polska / VM_promoJedziemy już ponad miesiąć więc winni jesteśmy wytłumaczenia dlaczego tu cisza :)

Na wstępie musimy się wytłumaczyć dlaczego od ponad miesiąca od startu wyprawy nie dajemy tutaj znaku życia. Otóż jako że jest to nasz pierwsza wyprawa, jesteśmy tak wszystkim zafascynowani i pochłonięci, że nawet nie wyrabiamy się z aktualizacja bloga. Mam nadzieje że nam wybaczycie. Obiecujemy się poprawić.

Więc wyruszyliśmy z małym poślizgiem 7 sierpnia z Warszawy i obecnie jesteśmy w Islamabadzie w Pakistanie gdzie wczoraj wybuchły zamieszki.

Ale od początku…

Przede wszystkim, chcielibyśmy już na wstępie podziękować wszystkim naszym Partnerom za umożliwienie w ogóle rozpoczęcia wyprawy, bo bez nich nie dotarlibyśmy nawet tu gdzie jesteśmy. Tak więc dziękujemy firmom: PUGIB BUD Częstochowa, PPHU WNUK Częstochowa, Sii Polska, Rexona Men, PPHU EVRY, Yamaha Poland Position, Touratech Polska, Modeka Polska, Garmin, MotoCombo, Pole Position Motocykle Serwis, GPS.Tszoda.PL, Shoei Polska, Puls, MotorcycleFactory Mat Moto.

Wracając do relacji z wyprawy…

Nie chcielibyśmy po prostu powtarzać tego co już napisaliśmy na blogu, ponieważ było by to mało zgrabne, więc opiszemy każdy z odwiedzonych do tej pory krajów w formie wspomnienia. Wspomnienie będzie krótkim tekstem a szczegółowe historie z nim związane będziecie mogli doczytać na blogu, gdzie powstawały w miarę na świeżo. W tej chwili ciężko będzie odtworzyć emocje towarzyszące tamtym chwilom. Mamy nadzieje że taka forma będzie fair. Musimy, oprócz pisania, mieć tez trochę czasu na jechanie na motocyklach ;)

Wyprawa Volta ao Mundo
www.voltamundo.pl
www.facebook.com/Wyprawa.VoltaAomundo

Zdjęcia

BRAZYLIA / - / Polska / VM_promo

Dodane komentarze

brak komentarzy

Przydatne adresy

Brak adresów do wyświetlenia.

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2021 Globtroter.pl