Artykuły i relacje z podróży Globtroterów

Volta ao Mundo - Z Polski do Brazylii przez blisko 30 krajów na 4 kontynentach > BRAZYLIA, POLSKA, UKRAINA


Volta ao Mundo Volta ao Mundo Dodaj do: wykop.pl
relacje z podróży

Zdjęcie BRAZYLIA / - / Polska / VM_promoWspomnienie Ukrainy... Ukraina była dla nas od razu nowym doświadczeniem. Nigdy nie byliśmy poza wschodnią granica Polski.

Ukraina była dla nas od razu nowym doświadczeniem. Nigdy nie byliśmy poza wschodnią granica Polski także już po jej przekroczeniu poczuliśmy że wyruszyliśmy. Kraj ten, to pierwsze obozy pod chmurką, pierwszy kontakt z językiem, którego nie znamy oraz pierwszy mandat. Zadziwiające że tak blisko za granicą Polski, świat i życie mocno się zmieniło. Jako że start wyprawy trochę nam się opóźnił, postanowiliśmy przez Ukrainę w zasadzie przejechać bez większego zwiedzania. Zatrzymaliśmy się gościnnie w Kijowie tylko na jedną noc. Wieczorem spotkaliśmy dwóch rodaków którzy opowiedzieli nam trochę o dalszej trasie po Azji Centralnej. Wiedzieliśmy, że na Ukrainę możemy w każdej chwili wrócić nawet na weekend, ponieważ jest blisko. Wisiał nad nami termin 6 września kiedy to musieliśmy stawić się na granicy Chińskiej.

Zapraszamy do poczytania o przygodach na Ukrainie na naszym blogu http://voltamundo.pl/index/category/ukraina/

Wyprawa Volta ao Mundo
www.voltamundo.pl
www.facebook.com/Wyprawa.VoltaAomundo

Zdjęcia

BRAZYLIA / - / Polska / VM_promo

Dodane komentarze

brak komentarzy

Przydatne adresy

Brak adresów do wyświetlenia.

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2021 Globtroter.pl