Artykuły i relacje z podróży Globtroterów

Aleksandra i Daniel Mizielińscy „Mapy. Obrazkowa podróż po lądach, morzach i kulturach świata” - patronat medialny Globtroter.pl > POLSKA


GlobAdmin GlobAdmin Dodaj do: wykop.pl
relacje z podróży

Zdjęcie POLSKA / --- / --- / Aleksandra i Daniel Mizielińscy MAPY- patronat Globtroter.plKsiążka Aleksandry i Daniela Mizielińskich pt.„Mapy. Obrazkowa podróż po lądach, morzach i kulturach świata" wydana przez Wydawnictwo Dwie Siostry to doskonała lektura nie tylko dla tych z nas, którzy mają już przyjemność prowadzić za rękę małego Globtrotera, to także propozycja na miłe spędzenie czasu dla wszystkich kochających mapy i ciekawych świata :-)

Książka Aleksandry i Daniela Mizielińskich pt.„Mapy. Obrazkowa podróż po lądach, morzach i kulturach świata" to przełom w dziedzinie dziecięcych podróży palcem po mapie: imponujący atlas w stylu ilustrowanych map dawnych podróżników.

Ta książka zabierze was w niezwykłą podróż dookoła świata. Zobaczycie gejzery w Islandii, karawany na egipskiej pustyni i miasta Majów w Meksyku. W Anglii zagracie w krykieta, w Indiach poćwiczycie jogę, a w Chinach skosztujecie stuletnich jaj. W Australii zadziwi was dziobak, w Finlandii – noc polarna, a na Madagaskarze – ogromny baobab. Odkryjecie najciekawsze zakątki świata i zachwycicie się jego różnorodnością.

51 ogromnych map poprowadzi was przez 42 kraje i 6 kontynentów. Na każdej z nich znajdziecie niezliczone ilustracje, szczegóły i ciekawostki, które przeniosą was w wyjątkowe miejsca i sprawią, że zapragniecie dowiedzieć się jeszcze więcej. Udanej podróży!Aleksandra i Daniel Mizielińscy - graficy, twórcy książek i stron internetowych. Art dyrektorzy studia dizajnerskiego www.hipopotamstudio.pl. Autorzy m.in. książek „D.O.M.E.K.”, „Co z Ciebie wyrośnie?”, serii „Miasteczko Mamoko”, ilustratorzy książek „D.E.S.I.G.N.” i „S.Z.T.U.K.A.”. Laureaci wielu nagród i wyróżnień przyznawanych za projekty książkowe i internetowe, w tym prestiżowego międzynarodowego wyróżnienia BolognaRagazzi Award 2010 za książkę "Co z Ciebie wyrośnie?".

Zdjęcia

POLSKA / --- / --- / Aleksandra i Daniel Mizielińscy MAPY- patronat Globtroter.plPOLSKA / --- / --- / Aleksandra i Daniel Mizielińscy MAPY- patronat Globtroter.plPOLSKA / --- / --- / Aleksandra i Daniel Mizielińscy MAPY- patronat Globtroter.plPOLSKA / --- / --- / Aleksandra i Daniel Mizielińscy MAPY- patronat Globtroter.plPOLSKA / --- / --- / Aleksandra i Daniel Mizielińscy MAPY- patronat Globtroter.pl

Dodane komentarze

brak komentarzy

Przydatne adresy

Brak adresów do wyświetlenia.

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2021 Globtroter.pl