Artykuły i relacje z podróży Globtroterów

Piotr Strzeżysz "Makaron w sakwach, czyli rowerem przez Andy i Kordyliery" Wydawnictwo Bezdroża- patronat medialny Globtroter.pl > POLSKA


GlobAdmin GlobAdmin Dodaj do: wykop.pl
relacje z podróży

Zdjęcie POLSKA / --- / --- / Piotr Strzeżysz Polecieć na drugi koniec świata, aby męczyć się długą jazdą na rowerze i żywić się kolejnymi porcjami makaronu z makaronem? Pedałować wiele dni przez zaśnieżone góry Alaski, czujnie rozglądając się za głodnymi niedźwiedziami? I w dodatku robić to za własne pieniądze, a co gorsza, dla przyjemnośc?i

Dla większości z nas to czyste szaleństwo, ale na szczęście nie dla Piotra Strzeżysza!

Nakładem wydawnictwa Bezdroża ukazała się właśnie książka Piotra Strzeżysza pt. Makaron w sakwach, czyli rowerem przez Andy i Kordyliery. To po Campie w sakwach, kolejna książka podróżnika, rowerowego włóczykija, który od lat realizuje marzenie zwiedzania świata na rowerze, łącząc pasję podróżowania z pisaniem i fotografią. Przejechał już ponad trzydzieści krajów, na czterech kontynentach. Za swoje dokonania został dwukrotnie wyróżniony prestiżową nagrodą Kolosy.
Książka opowiada o przygodach autora podczas rowerowych wypraw w Andy i Kordyliery. Piotr emanuje otwartością na wszelkie przygody i chęcią poznawania nowych ludzi, więc opowieściom: co przeżył, kogo spotkał na swojej drodze i dlaczego w życiu rowerzysty tak ważny jest tytułowy makaron, nie ma końca!
Premiera książki, której towarzyszyć będzie prelekcja i pokaz slajdów Piotra Strzeżysza odbędzie się w niedzielę 28 października 2012 o godz. 15.00 na Festiwalu Travenalia w Krakowie.

Zdjęcia

POLSKA / --- / --- / Piotr Strzeżysz

Dodane komentarze

lena13 dołączył
14.09.2010

lena13 2012-11-01 17:25:16

bardzo Ciebie podziwiam i szczerze gratuluję tylu wrażeń

lena13 dołączył
14.09.2010

lena13 2012-11-01 17:24:57

bardzo Ciebie podziwiam i szczerze gratuluję tylu wrazeń

Przydatne adresy

Brak adresów do wyświetlenia.

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2021 Globtroter.pl