Artykuły i relacje z podróży Globtroterów

El Buscador - spełniamy swoje marzenia! > BRAZYLIA, EKWADOR, CHILE, BOLIWIA, KUBA, ARGENTYNA, GUJANA FRANCUSKA, GUJANA, PARAGWAJ, PERU, WENEZUELA, SURINAM


El Buscador El Buscador Dodaj do: wykop.pl
relacje z podróży

Zdjęcie POLSKA / Warszawa / Warszawa / Wstęp1Już wkrótce poczytacie relacje z przygotowań do wyjazdu grupy młodych ludzi, którzy planują spełnić swoje podróżnicze marzenie :-) Miło nam objąć projekt El Buscador patronatem medialnym!

Niebawem kończymy nasze studia i wkraczamy w dorosłe, bynajmniej nie beztroskie życie. Jest to ostatni moment na to, aby spełnić nasze szalone marzenie :) Na początku roku 2016 pragniemy wybrać się w 6 - 9 miesięczną podróż, w trakcie której poznamy realia panujące na tej fascynującej, zupełnie nam obcej ziemi.

Zdjęcia: Warszawa, Warszawa, Wstęp1, POLSKA
Warszawa, Warszawa, Wstęp1, POLSKAOto nasze Arcydzieło. Nie wiem jak Wy, ale na mnie robi to spore wrażenie. Kawał kontynentu do przejechania. Ameryka Południowa jest ogromna, sama Brazylia jest odrobinę mniejsza od Europy. Odległości od naszych punktów oznaczonych pinezkami liczymy w… dobach.

Zdjęcia: Warszawa, Warszawa, wstęp2, POLSKA
Warszawa, Warszawa, wstęp2, POLSKAOd tej pory zamierzamy relacjonować przygotowania do naszej wyprawy na łamach globtroter.pl. W planach mamy zamieszczanie informacji praktycznych i porad - mówiących o tym jak udało nam się rozwiązać problemy stające nam na drodze, a także ciekawostek dotyczących krajów, które chcemy zwiedzić.

Zdjęcia

POLSKA / Warszawa / Warszawa / Wstęp1POLSKA / Warszawa / Warszawa / wstęp2

Dodane komentarze

Anthar dołączył
15.01.2015

Anthar 2015-03-06 10:07:14

Powodzenia, będziemy obserwować i wspierać duchowo :) I nie piszcie, że to ostatni moment na szaleńczą wyprawę, takie eskapady potrafią niejednokrotnie całkowicie przewartościować życie :)

nitkaska dołączył
21.05.2011

nitkaska 2015-03-06 00:02:46

czekam na relację z niecierpliwością, zazdroszczę i mocno trzymam kciuki:)

Przydatne adresy

Brak adresów do wyświetlenia.

Strefa Globtrotera

Dział Artykuły

Dział Artykuły powstał w celu umożliwienia zarejestrowanym użytkownikom serwisu globtroter.pl publikowania swoich relacji z podróży i pomocy innym podróżnikom w planowaniu wyjazdów.

Uwaga:
za każde dodany artykuł otrzymujesz punkty - przeczytaj o tym.

Jak dodać artykuł?

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie - TUTAJ
  2. Dodaj zdjęcia (10 punktów) - TUTAJ
  3. Dodaj artykuł (100 punktów) - TUTAJ
  4. Artykuły są moderowane przez administratora.

Inne Artykuły

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2024 Globtroter.pl