Artykuły i relacje z podróży Globtroterów

"Polska da radę" Jakub Porada Wydawnictwo Pascal- patronat medialny Globtroter.pl > POLSKA


GlobAdmin GlobAdmin Dodaj do: wykop.pl
patronaty medialne

Zdjęcie POLSKA / --- / --- / Jeśli jesteście na etapie poznawania Polski lub jeśli wciąż nie wierzycie, że u nas także jest pięknie, przeczytajcie najnowszą książkę Jakuba Porady!

Poznajcie kulturalne oblicze Poznania, wybierzcie się na dansing w Świnoujściu, poczujcie magię Beskidów, spotkajcie łosia w dolinie Biebrzy i odwiedźcie dolnośląską Loarę.

Dziesięć weekendowych wypadów w ciekawe zakątki naszego kraju widzianych okiem Jakuba Porady, specjalisty od taniego podróżowania. Polecamy osobisty przewodnik po znanych turystycznych szlakach i mniej popularnych zakątkach kraju. Podróżujcie tanio i często, odkrywajcie, poznawajcie, inspirujcie siebie i innych!

Zdjęcia: ---, ---, "Polska da radę", POLSKA
---, ---, "Polska da radę", POLSKA

„Podróż przecież nie zaczyna się w momencie, kiedy ruszamy w drogę, i nie kończy, kiedy dotarliśmy do mety. W rzeczywistości zaczyna się dużo wcześniej i praktycznie nie kończy się nigdy, bo taśma pamięci kręci się w nas dalej, mimo że fizycznie dawno już nie ruszamy się z miejsca. Wszak istnieje coś takiego jak zarażenie podróżą i jest to rodzaj choroby w gruncie rzeczy nieuleczalnej”. Ryszard Kapuściński
Zdjęcia

POLSKA / --- / --- /

Dodane komentarze

brak komentarzy

Przydatne adresy

Brak adresów do wyświetlenia.

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2021 Globtroter.pl