Artykuły i relacje z podróży Globtroterów

"Archipelag znikających wysp" Sergiusz Prokurat i Piotr Śmieszek, wyd Bezdroża- patronat medialny Globtroter.pl > POLSKA


GlobAdmin GlobAdmin Dodaj do: wykop.pl
patronaty medialne

Zdjęcie POLSKA / --- / --- / Jeśli lubicie zatracić się w dobrej podróżniczej lekturze lub jeśli Indonezja znajduje się na Waszej liście marzeń, to koniecznie sięgnijcie po książkę Sergiusza Prokurata i Piotra Śmieszka!

Czego poszukuje w Indonezji europejski podróżnik?
Różnorodności? Nietrudno o nią w kraju, którego kultura stanowi mozaikę wpływów innych kultur.
Ciekawych ludzi? Tych najłatwiej spotkać na Jawie — najlepiej zagospodarowanej wyspie Indonezji.
Egzotyki? Spośród 17 tysięcy wysp zamieszkałych jest 6 tysięcy. Każda ma odrębną kulturę, inny język, inne zwyczaje, tradycję, historię.

Zdjęcia: ---, ---, "Archipelag znikających wysp" Sergiusz Prokurat i Piotr Śmieszek, POLSKA
---, ---, "Archipelag znikających wysp" Sergiusz Prokurat i Piotr Śmieszek, POLSKANakładem Wydawnictwa Bezdroża ukazała się właśnie nowość pt. Archipelag znikających wysp autorstwa Sergiusza Prokurata i Piotra Śmieszka. To książka dla osób lubiących zatracić się w dobrej podróżniczej lekturze, a także dla wszystkich tych, którzy planują w najbliższym czasie odkrywanie tego egzotycznego archipelagu.

Publikacja przybliża indonezyjskie zróżnicowanie, mozaikę kultur, języków — światów. Czytelnik znajdzie tu szeroki przekrój tematów: relacje z podróży, opisy reporterskie, ale też analizy problemów społecznych czy ekonomicznych. Książka może służyć za przewodnik po kilku wyspach na mapie Indonezji, wzbogacony okruchami wspomnień autorów i ich osobistymi refleksjami.

Zdjęcia: ---, ---, "Archipelag znikających wysp" Sergiusz Prokurat i Piotr Śmieszek, POLSKA
---, ---, "Archipelag znikających wysp" Sergiusz Prokurat i Piotr Śmieszek, POLSKAIndonezja to wspaniałe miejsce. Urzeka i niczym magnes nieustannie przyciąga turystów i podróżników. — piszą we wstępie autorzy — Nas fascynują ludzie i miejsca w tym kulturowo zróżnicowanym kraju. Postanowiliśmy się podzielić tym, co mieliśmy okazję zobaczyć i przeżyć.

Zdjęcia: ---, ---, "Archipelag znikających wysp" Sergiusz Prokurat i Piotr Śmieszek, POLSKA
---, ---, "Archipelag znikających wysp" Sergiusz Prokurat i Piotr Śmieszek, POLSKACo najbardziej zafascynowało autorów, czy udało im się odnaleźć "prawdziwą" Indonezję? Zachęcamy do lektury! Książka dostępna jest również w wersji ebook.

Autorzy oraz wydawnictwo zapraszają na cykl spotkań z Sergiuszem Prokuratem jednym z autorów książki.
Warszawa - 13 kwietnia godz. 19.00, Kawiarnia Południk Zero na Wilczej 25
Kraków - 20 kwietnia godz. 19.00, Piwnica pod Baranami na Rynku Głównym 27
Łódź - 7 maja godz. 19.00, Kawiarnia Daleko Blisko na Piotrkowskiej 138
Gdańsk - 11 maja godz. 19.00, Kawiarnia Południk 18 na Garncarskiej 7

Link do książki: http://bezdroza.pl/ksiazki/archipelag-znikajacych-wysp-sergiusz-prokurat-piotr-smieszek,beinzw.htm

Zdjęcia

POLSKA / --- / --- / POLSKA / --- / --- / POLSKA / --- / --- /

Dodane komentarze

brak komentarzy

Przydatne adresy

Brak adresów do wyświetlenia.

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2020 Globtroter.pl