Artykuły i relacje z podróży Globtroterów

"No i na co ci te góry? O tym jak Korona Ziemi dała mi szkołę życia" Anna Lichota > POLSKA


GlobAdmin GlobAdmin Dodaj do: wykop.pl
recenzje książek

Zdjęcie POLSKA / --- / --- / Wspaniała opowieść o górach i silnej kobiecie, która spełnia swoje marzenia i plany. Bardzo inspirująca lektura nie tylko dla tych, którzy kochają górskie wędrówki!


Zdjęcia: ---, ---, "No i na co ci te góry? O tym jak Korona Ziemi dała mi szkołę życia" Anna Lichota, POLSKA
---, ---, "No i na co ci te góry? O tym jak Korona Ziemi dała mi szkołę życia" Anna Lichota, POLSKAJeśli kochacie góry, nie będziecie mogli oderwać się od opowieści o wyzwalającej mocy górskich szczytów.
Przekonacie się co znaczy przełamywanie własnych ograniczeń, smakowanie życia i spełnianie marzeń.
Poznacie historię Ani, która była w 67 krajach, pracowała na najwyższych szczeblach zarządzania, zdobyła Koronę Ziemi, przy tym wsparła budowę Szkoły Pokoju w Nepalu i zarządzała organizacjami charytatywnymi.
Autorka jest obecnie coachem i mówcą inspirującym, przygotowuje się do Maratonu Pasków.

Zdjęcia

POLSKA / --- / --- /

Dodane komentarze

Zyrafka dołączył
12.05.2019

Zyrafka 2019-08-30 22:14:35

Tak mnie wciągnęła ta książka, że przeczytałam ją całą, podczas podróży pociągiem z Ełku do Jeleniej Góry. A kupiłam ją jedynie dlatego, że zainteresował mnie tytuł, gdyż i mnie moi znajomi pytają: No i na co ci te góry? Chce Ci się znowu jechać 11 godzin pociągiem, żeby sobie pochodzić? A ja odpowiadam: TAK, chce mi się, bo mam wrażenie, że dzięki górom zmieniam się na lepsze... jestem silniejsza psychicznie.

Przydatne adresy

Brak adresów do wyświetlenia.

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2022 Globtroter.pl