Artykuły i relacje z podróży Globtroterów

jetLookup.com – innowacyjna wyszukiwarka i tanie loty do kilku miast w zaledwie kilka kliknięć! > POLSKA


GlobAdmin GlobAdmin Dodaj do: wykop.pl
artykuły partnerskie

Zdjęcie POLSKA / --- / --- / jetLookup.com - artykułJeśli sporo czasu spędzacie w Internecie śledząc promocyjne ceny biletów lotniczych i uwielbiacie odwiedzać nowe miejsca na świecie, to koniecznie sprawdźcie wyszukiwarkę lotów jetLookup.com z opcją Multi City!

Sporo czasu spędzasz w Internecie śledząc promocyjne ceny biletów lotniczych? Weekend spędzony w domu wydaje Ci się nudny? Jeśli uwielbiasz odwiedzać nowe miejsca na świecie, kochasz zaskakujące i przede wszystkim tanie podróże, to wyszukiwarka lotów jetLookup.com z opcją Multi City jest dla Ciebie!

Nowatorskie podejście do podróżowania

Wyszukiwarka jetLookup.com umożliwia szybkie i wygodne zaplanowanie podróży z wybranego lotniska w Polsce do kilku miast docelowych. Opcja Multi Destinations jest szczególnie atrakcyjna dla osób, które znają datę swojego urlopu, chcą w tym czasie wybrać się w podróż, ale nie mają sprecyzowanych planów. Wybierając datę, miejsce wylotu i liczbę miast docelowych zobaczymy listę najtańszych połączeń. Dzięki temu możemy odwiedzić kilka destynacji za naprawdę małe pieniądze!

Jak to działa?

Na stronie jetLookup.com wybieramy opcję „TRIPS”. Następnie wpisujemy, z jakiego lotniska chcemy wyruszyć, datę początkową wyjazdu oraz liczbę miast, które chcemy odwiedzić (od 1 do 4). Powiedzmy, że w podróż chcemy wybrać się zaraz po zakończeniu roku szkolnego – 25 czerwca 2016. Ruszamy z Poznania i chcemy odwiedzić 3 destynacje.

Zdjęcia: ---, ---, jetLookup.com - artykuł, POLSKA
---, ---, jetLookup.com - artykuł, POLSKAPrzy wybranych parametrach dostępnych jest aż 360 opcji podróży, a najtańsza z nich (do Sandefjord, Katowic i Malmoe) kosztuje tylko 260zł! Tanie loty jeszcze nigdy nie były tak ekscytujące!

Zdjęcia: ---, ---, jetLookup.com - artykuł, POLSKA
---, ---, jetLookup.com - artykuł, POLSKA
Dopasuj tanie loty do swoich marzeń!

Jeśli wolimy bardziej zaplanowane podróże lub marzymy o jakichś konkretnych destynacjach, skorzystajmy z opcji doprecyzowania wyszukiwania. Możemy sortować dostępne tanie bilety lotnicze ze względu na: cenę, długość trwania podróży, liczbę docelowych miast, a także według linii lotniczych.

Zdjęcia: ---, ---, jetLookup.com - artykuł, POLSKA
---, ---, jetLookup.com - artykuł, POLSKAZdjęcia: ---, ---, jetLookup.com - artykuł, POLSKA
---, ---, jetLookup.com - artykuł, POLSKAWyszukiwarka tanich lotów jetLookup.com umożliwia również wybór państw, które chcielibyśmy odwiedzić. Pamiętajmy jednak, że im bardziej zawęzimy parametry wyszukiwania, tym podróż może być droższa. Najwięcej uda nam się zaoszczędzić, jeśli wszystkie parametry wyszukiwania (poza datą wylotu i lotniskiem startowym) zostawimy puste. To najtańsze i najbardziej ekscytujące podróżowanie, jakie można sobie wyobrazić!

Zdjęcia: ---, ---, jetLookup.com - artykuł, POLSKA
---, ---, jetLookup.com - artykuł, POLSKA
Czym ta wyszukiwarka lotów różni się od innych?

Większość wyszukiwarek lotów pokazuje dostępne tanie loty tylko i wyłącznie z Twojego miasta do jednej wybranej destynacji. Tymczasem jetLookup.com pokazuje połączenia lotnicze z lotniska startowego dokądkolwiek! Dzięki temu możesz za bardzo małe pieniądze odkrywać nowe miejsca na świecie.

Kolejną wyjątkową funkcją jest opcja Multi Destinations Flights, która umożliwia odnalezienie w kilka minut najtańszych połączeń pomiędzy 2, 3 lub nawet 4 miastami docelowymi.

Zazwyczaj mamy możliwość szukania tanich lotów zaznaczając miasta odlotu i przylotu. Tym czasem jetLookup.com zaprezentuje nam dostępne tanie bilety lotnicze opierając się na wybranych przez nas państwach, a nie miastach! Marzysz o słonecznych Włoszech? A może o pięknych, naturalnych krajobrazach Norwegii? Wejdź na jetlookup.com i kilkoma kliknięciami zaplanuj swoją wymarzoną, ekscytującą i wyjątkowo tanią podróż po kilku miastach świata!

Zdjęcia

POLSKA / --- / --- / jetLookup.com - artykułPOLSKA / --- / --- / jetLookup.com - artykułPOLSKA / --- / --- / jetLookup.com - artykułPOLSKA / --- / --- / jetLookup.com - artykułPOLSKA / --- / --- / jetLookup.com - artykuł

Dodane komentarze

brak komentarzy

Przydatne adresy

Brak adresów do wyświetlenia.

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2023 Globtroter.pl