Artykuły i relacje z podróży Globtroterów

"Zaczęło się od Kilimandżaro. Ararat, Rysy, Everest Base Camp." Agnieszka Paź-Kerner > POLSKA


GlobAdmin GlobAdmin Dodaj do: wykop.pl
patronaty medialne

Zdjęcie POLSKA / --- / --- / Wciągająca książka o tym jak rodzi się pasja, jak można poprzez jedno postanowienie zmienić życie. Autorka pokazuje, że zwątpienia, walka ze słabościami to nieodłączny element drogi w kierunku spełnienia marzeń. Polecamy!

Zdjęcia: ---, ---, "Zaczęło się od Kilimndżaro." Agnieszka Paź-Kerner, POLSKA
---, ---, "Zaczęło się od Kilimndżaro." Agnieszka Paź-Kerner, POLSKARutynie można się poddać lub z nią walczyć. Jedni przegrywają, inni, jak Agnieszka Paź- Kerner, udowadniają, że można skutecznie pozbyć się nudy.

Autorka na co dzień zajmuje się wychowaniem dwóch córek i prowadzeniem małej rodzinnej firmy. Pewnego dnia postanawiła jednak uwolnić się z kieratu dom- praca- dom i dokonać rzeczy nietypowej: wejść na szczyt Kilimandżaro. To był jednak dopiero początek jej przygód z górami.

Książka opowiada o tym, jak ze spontaniczmego pomysłu zrodziła się pasja. Jak można zmienić życie jednym mocnym postanowieniem. Są momenty zwątpienia, opisy codziennej walki ze słabościami, a chwile załamiania przeplataja się tu z bezgraniczną euforią. Wspólnie poznany drogę na najwyższy szczyt Afryki, wejdziemy na Rysy, a potem zatańczymy na zboczach świętej góry Ararat. Na koniec podejdziemy pod Everest i wybierzemy się w szaleńczą podróż motorem po zatłoczonych drogach Nepalu.


Agnieszka Paź-Kerner
"Zaczęło się od Kilimandżaro. Ararat, Rysy, Everest Base Camp"
Wydawnictwo Sorus

Zdjęcia

POLSKA / --- / --- /

Dodane komentarze

brak komentarzy

Przydatne adresy

Brak adresów do wyświetlenia.

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2020 Globtroter.pl