Artykuły i relacje z podróży Globtroterów

Osobisty poradnik żeglarski i podróżniczy - zima 2016 co robić ? ! > WłOCHY, POLSKA, DANIA


BalticAnchor BalticAnchor Dodaj do: wykop.pl
porady praktyczne

Zdjęcie POLSKA / Bałtyk / Bałtyk / Bałtyk_wspomnienia_1Ach ta zima. Na szczęście dzieci, żona, dziewczyna, przyjaciele wszyscy już są zajęci pracą szkołą świętami.

Mamy dla siebie trochę czasu. Miałem tak jak i Wy dziś macie, wieczorami z nostalgią wspominałem piękne dni i noce na mazurach, Bałtyku i Chorwacji. Przeglądam zdjęcia i spotykałem się z przyjaciółmi z pokładu i wypraw.

Wspominania kilka drinków i przynajmniej jeden wieczór z odrobiną magii morza !

Czy ja naprawdę muszę poddać się sezonom w dzisiejszych czasach ?

Zdjęcia: Bałtyk, Bałtyk, Bałtyk_wspomnienia_1, POLSKA
Bałtyk, Bałtyk, Bałtyk_wspomnienia_1, POLSKA
Osobisty poradnik żeglarski; wyprawy z pokładu jachtu


Bałtyk Zachodni droga z Rostock do Kopenchagi Jacht na Morzu z niebieskim niebem

Zdjęcia: Bałtyk, Bałtyk, Bałtyk_wyprawa_2, POLSKA
Bałtyk, Bałtyk, Bałtyk_wyprawa_2, POLSKA


(opis do zdjęcia) Bałtyk Zachodni droga z Rostock do Kopenchagi jesień i zima – Pięknie, zimno. Zima na Bałtyku to ważny krok dla żeglarzy, przeżyjcie go i idźcie dalej !Ach ta zima. Na szczęście dzieci, żona, dziewczyna, przyjaciele wszyscy już są zajęci pracą szkołą świętami.

Mamy dla siebie trochę czasu. Miałem tak jak i Wy dziś macie, wieczorami z nostalgią wspominałem piękne dni i noce na mazurach, Bałtyku i Chorwacji. Przeglądam zdjęcia i spotykałem się z przyjaciółmi z pokładu i wypraw.
Wspominania kilka drinków i przynajmniej jeden wieczór z odrobiną magii morza !
Czy ja naprawdę muszę poddać się sezonom w dzisiejszych czasach ?


Zdjęcia: Bałtyk, Bałtyk, Bałtyk_wyprawa_3, POLSKA
Bałtyk, Bałtyk, Bałtyk_wyprawa_3, POLSKA


(opis do zdjęcia) Bałtyk (Hasle na Bornholmie) i widowiskowe fronty atmosferyczne – cudowne moje wspomnienia, dają Wam przedsmak jakie wyjątkowe wspomnienia daje Morze Śródziemne i Ocean ! macie rację, są inne i piękniejsze !Oczywiście zima to narty i góry i to jest piękne. Jadnak w górach i na nartach spędziłem całe studia i nadal tam jestem z całą rodziną co rok. Tam jest łatwo nad wszystkim zapanować. Jesteśmy blisko siebie mamy ruch powietrze a jednak dzieci mają swoje zabawy, sanki i swoje stoki, a my swoje drogi i swój czas. Ja też czasem mogę wieczorem lub rano zdobyć mały zimowy szczyt i nabrać ducha i poczucia magii 🙂 są sauny drinki muzyka góralka ! Ach, też jest pięknie. Tylko !
Właśnie, czy nigdy nie marzyliście o bezludnych plażach nad Bałtykiem lub wspaniałych bezludnych wyspach lub miastach w Chorwacji ? Ja marzyłem, kto mnie zna wie że ja uwielbiam ludzi, to oni nadają sens moim wyprawom, rejsom i zdobywanym doświadczeniom, jednak potrzebuje też czasu dla siebie żeby we mnie rozkwitały marzenia i nowe plany. Wtedy potrzebuje prawdziwej natury, przeżyć prawdziwych – to one mnie tworzą od wewnątrz !
A jednak ile to razy słyszałem nadęte teksty, rób to o czym marzysz ! Nie możesz to to co Ci się wydaję i Twoje wymówki przed sobą to twoje ograniczenia. Możesz wszystko o czym marzysz. He ! Słowa ludzi bogatych !


Zdjęcia: Zaton, Chorwacja, Wyprawa_3, CHORWACJA
Zaton, Chorwacja, Wyprawa_3, CHORWACJA


(opis do zdjęcia) Początek zimowej Wyprawy Baltic Anchor 2016 – pierwszy etap w drodze na Gibraltar, do Afryki i na Wyspy Szczęśliwe na karnawał !Wiele lat temu pierwszy raz popłynąłem na jesienny zlot żeglarski „Próchno i Rdza” świetna jesienna zabawa i znów mogłem pływać prawie zimą. Żeglarze, morze, zapachy i dźwięk mew i fal ! Po powrocie jak wróciłem i koło domu wyszedłem z psem czyłem że jestem inny niż zwykle. Kurcze byłem zdecydowanie bardziej szczęśliwy ! Dziękuj Maciej za doskonały polski jesienny zlot i wydłużenie sezonu o wspaniały czas i przygodę. Nadmieniam że lot organizowany jest do tego roku włącznie i cieszy się popularnością. Jednak nawet po nim dla większości z nas sezon się zakończył na wiele miesięcy !Mam pewną złą cechę wszystkich żeglarzy dalekomorskich. Nie pływam tylko tam gdzie wszyscy i tam gdzie wiatr wieje w plecy !
Teraz wiem że jeśli się odważymy i zaczniemy realizować marzenia z sercem i pasją wszystko zawsze się układa. Cóż sukces to być przygotowanym i mieć okazję, a pasje tworzą się w nas latami. Wystarczy dać i możliwość rozwijania się pasji o ona zrewanżuje się nam realizując nasze marzenia !
Dziś jestem pewien, sezon jest gdzie sięga wasza Wyobraźnia. Rejsy na Gibraltarze, Afryce i Oceanie i Wyspach kanaryjskich są tańsze niż rejsy na Bałtyku i w Chorwacji. Zima W Chorwacji jest pięknieksza niż lato na morzu ! Po prostu sprawdźcie !Zdjęcia: Sante Maria de la Luca, Włochy, Wyprawa_5, WłOCHY
Sante Maria de la Luca, Włochy, Wyprawa_5, WłOCHY


(opis do zdjęcia) Włochy listopad – jeden z setek widoków wartych obejrzenia zimą na morzu Śródziemny !
Pierwsze rejsy zimowe przeżywałem na Bałtyku. Teraz pływam na Morzu Śródziemny, Gibraltarze i Oceanie Atlantyckim od wielu lat co rok !

Moją historię na morzu można powtórzyć. Można pływać na Bałtyku i przenieść na wody i ląd bardziej egzotyczny. Jeszcze o tym napisze a dzisiaj po prostu zapraszam Was na pokład moich jachtów gdzie też zimą możecie pływać, zwiedzać, poznawać świetnych odważnych żeglarzy, i zdobywać energię do realizacji wszystkich Waszych MARZEŃ !@

Są osoby które mnie dawno temu dały cel i drogę do naśladowania. Teraz ja zapraszam Was dzisiaj do dołączenia do moich rejsów i przygód.

Zaczynamy od czytania książek, ja proponuje żebyście zaczęli je pisać sami czynami ! jak ja kiedyś !Zaczynamy od czytania książek, ja proponuje żebyście zaczęli je pisać sami czynami ! jak ja kiedyś !

Zdjęcia

POLSKA / Bałtyk / Bałtyk / Bałtyk_wspomnienia_1POLSKA / Bałtyk / Bałtyk / Bałtyk_wyprawa_2POLSKA / Bałtyk / Bałtyk / Bałtyk_wyprawa_3CHORWACJA / Chorwacja / Zaton / Wyprawa_3WłOCHY / Włochy / Sante Maria de la Luca / Wyprawa_5

Dodane komentarze

brak komentarzy

Przydatne adresy

Brak adresów do wyświetlenia.

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2021 Globtroter.pl