Artykuły i relacje z podróży Globtroterów

Banany i cytrusy, czyli leć do Afryki > ETIOPIA, KENIA, MADAGASKAR, RUANDA, TANZANIA, UGANDA


nitkaska nitkaska Dodaj do: wykop.pl
recenzje książek

Zdjęcie ETIOPIA / Dolina Omo / Dolina Omo / Pamiętacie książkę naszego globowego kolegi ARTUSIA, czyli Artura Malka "Banany i cytrusy, czyli jedź do Azji"?
Mam nadzieję, że czytaliście, jeśli nie - musicie to błyskiem nadrobić, ponieważ kolejna książka z serii "Banany i cytrusy" już w księgarniach. Tym razem Artur zaprasza na wspólną podróż do Arfyki.

Pamiętacie książkę naszego globowego kolegi ARTUSIA, czyli Artura Malka "Banany i cytrusy, czyli jedź do Azji"?
Mam nadzieję, że czytaliście, jeśli nie - musicie to błyskiem nadrobić, ponieważ kolejna książka z serii "Banany i cytrusy" już w księgarniach. Tym razem Artur zaprasza na wspólną podróż do Arfyki.

Autor zafascynowany tym kontynentem odwiedził Etiopię, Kenię, Ugandę, Ruandę, Tanzanię wraz z Zanzibarem oraz Madagaskar. Czytając jego wspomnienia ma się ochotę czym prędzej odbyć identyczną podróż (jakby tak jeszcze można było razem z nim...).

Cenię Artura za niepowtarzalne poczucie humoru, często wspominam jak w Etiopii, podczas długich wieczorów słuchając jego opowieści płakaliśmy ze śmiechu.
Druga książka z cyklu także jest dowcipna, będzie okazja do śmiechu, ale także i do głębokiej refleksji. Rozdział dotyczący Ruandy jest wstrząsający, w innych rozdziałach znajdziecie ciekawostki które zaskoczą nawet wytrawnych podróżników.

Polecam Wam tę lekturę. "Banany i cytrusy, czyli leć do Afryki" to niebanalna i nieoczywista lektura podróżnika patrzącego na świat z optymizmem i ogromnym dystansem do siebie. Jestem szczęściarą, to także mój współtowarzysz z wyprawy do Etiopii oraz dobry kolega :)
Dodam, że książkę objął patronatem medialnym nasz GLOBTROTER.
Zapraszam do księgarni!

Zdjęcia

ETIOPIA / Dolina Omo / Dolina Omo / ETIOPIA / Dolina Omo / Dolina Omo / ETIOPIA / Dolina Omo / Dolina Omo /

Dodane komentarze

milanalian43 dołączył
19.05.2020

milanalian43 2020-05-19 16:24:48

OFERTA POŻYCZKI W CIĄGU 48 GODZIN : milanalian43@gmail.com
Witam, jestem osobą, która oferuje pożyczki międzynarodowe. Z kapitałem
które będą wykorzystywane do udzielania pożyczek między osobami prywatnymi w krótkim i długim okresie od Stawka od 4000 do 500 000 dla wszystkich poważnych osób będących w potrzebie
odsetki wynoszą 2% rocznie. Udzielam pożyczek Finansowych, hipotecznych, inwestycyjnych,
Pożyczka na samochód, pożyczka osobista. Jestem w stanie zadowolić moich klientów w ciągu maksymalnie 3 dni od otrzymania formularza zapytania.
Nie poważna osoba wstrzymująca się od głosu
E-mail: milanalian43@gmail.com

Przydatne adresy

Brak adresów do wyświetlenia.

Strefa Globtrotera

Dział Artykuły

Dział Artykuły powstał w celu umożliwienia zarejestrowanym użytkownikom serwisu globtroter.pl publikowania swoich relacji z podróży i pomocy innym podróżnikom w planowaniu wyjazdów.

Uwaga:
za każde dodany artykuł otrzymujesz punkty - przeczytaj o tym.

Jak dodać artykuł?

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie - TUTAJ
  2. Dodaj zdjęcia (10 punktów) - TUTAJ
  3. Dodaj artykuł (100 punktów) - TUTAJ
  4. Artykuły są moderowane przez administratora.

Inne Artykuły

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2020 Globtroter.pl