Artykuły i relacje z podróży Globtroterów

Europe by train – czyli pociągiem przez Europę > HISZPANIA, PORTUGALIA, FRANCJA, WłOCHY


europe by train europe by train Dodaj do: wykop.pl
relacje z podróży

Zdjęcie ALGIERIA / prowincja wschodnia / na moscie / MYMamy wspaniały plan, mianowicie w nadchodzące lato przejedziemy Europę wzdłuż i wszerz korzystając z kolejowego „miesięcznego”

Interrail GlobalPass. Bilet ten umożliwia korzystanie ze wszystkich linii kolejowych w 30 krajach Europy, poza krajem macierzystym, co otwiera fenomenalne możliwości poznania Starego Kontynentu. Chcemy, aby ta podróż prowadziła nas nieco obok przetartego szlaku, pokazała nam prawdziwą twarz europejskiego Południa i Zachodu.

Mamy po 20 lat i chcemy w końcu rozejrzeć się po naszym europejskim podwórku. Pograć w piłkę na plaży w Portugalii, zasmakować prawdziwej, włoskiej mozzarelli, powłóczyć się po Paryżu, zagrać na gitarze w Barcelonie. To będzie jak długi letni spacer - nie będziemy stronić od miast, ale z całą pewnością będziemy starać się nocować okazyjnie albo na dziko.

Ostateczny wygląd naszej trasy jest bardzo trudny do przewidzenia, ale nasze bardzo ogólne plany obejmują przebicie-przedarcie się przez Europę Południową, aż do spieczonej południowym słońcem Portugalii, by następnie udać się północą z powrotem do Polski, a kto wie, jeśli starczy nam sił i pieniędzy, może zahaczyć o Skandynawię, prawdopodobnie już autostopem. Nasze przygody relacjonować będziemy na kultowej już w niektórych kręgach stronie:

europebytrain.plTrzymajcie za nas kciuki!

Patroni medialni:

Zdjęcia

ALGIERIA / prowincja wschodnia / na moscie / MY

Dodane komentarze

brak komentarzy

Przydatne adresy

Brak adresów do wyświetlenia.

Strefa Globtrotera

Dział Artykuły

Dział Artykuły powstał w celu umożliwienia zarejestrowanym użytkownikom serwisu globtroter.pl publikowania swoich relacji z podróży i pomocy innym podróżnikom w planowaniu wyjazdów.

Uwaga:
za każde dodany artykuł otrzymujesz punkty - przeczytaj o tym.

Jak dodać artykuł?

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie - TUTAJ
  2. Dodaj zdjęcia (10 punktów) - TUTAJ
  3. Dodaj artykuł (100 punktów) - TUTAJ
  4. Artykuły są moderowane przez administratora.

Inne Artykuły

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2023 Globtroter.pl