Forum dyskusyjne dodanie komentarza

powrót

temat: nocleg w namiocie
autor komentarza: Kasia D
data dodania: 2009-07-18 23:28:34
treść:
Witam, Czy orientujecie się czy można rozbijać się na dziko na Kubie? I czy w ogóle można, tj czy są jakieś pola kampingowe i czy ma to w ogóle sens? Czy Kubańczycy mogą nocować turystów bez narażenia się na jakieś kłopoty ze strony państwa? Nie mam tu na myśli oficjalnych kwater, tylko domy prywatne. Ile przeciętnie kosztuje nocleg w kwaterach? I ogólnie jak najlepiej rozwiązać kwestię noclegów na Kubie przy mocno ograniczonym budżecie? :-) Z góry dziękuję za odpowiedzi. PS Wybieram się na Kubę w listopadzie na 3 tygodnie. Jeśli ktoś chciałby się zabrać to zapraszam. :-)
tytuł:
treść:
użytkownik: hasło:

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl