Forum dyskusyjne dodanie komentarza

powrót

temat: Wyprawa - Tatry wysokie Polska/Słowacja
autor komentarza: mat87
data dodania: 2009-07-30 09:04:26
treść:
Witam! Wyjeżdzam 31/07/09 (na dobrą sprawę JUTRO:D ) w Tatry, szukam chętnych do wspólnej wspinaczki po górach, trasa jaką sobie wyznaczyłem to mniej wiecej: koscielec-swinica-5 stawow-orla perc-rysy dalej slowacja - krywań, czerwona ławka no i dalej pelna dowolnosc :) Noclegi oczywiscie w schroniskach :) to wstepna trasa i w trakcie pewnie jeszcze cos namieszam, jednak jeśli ktoś chciałby się dołączyć to byloby super, w grupie zawsze ciekawiej :D Mam 22 lata, jestem studentem, piszcie!! ;-) mateusz.sobiech@gmail.com lub gg 1913733
tytuł:
treść:
użytkownik: hasło:

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2020 Globtroter.pl