Forum dyskusyjne dodanie komentarza

powrót

temat: WIZA DO AUSTRALII
autor komentarza: kaczma
data dodania: 2010-10-09 23:45:19
treść:
Wszystkie sprawy z wizami można załatwiać w australijskiej ambasadzie w Warszawie. Co do wiz , to oczywiście najlepiej nie pisać że się jest bez pracy ( to dla tych którzy myślą o zwolnieniu się przed wyjazdem) , dla tych, którzy planują długi pobyt , nie zapomnijcie o większej ilości pieniędzy i kartach kredytowych , były wypadki że turystów zawracali po przylocie z powrotem bez dostatecznych środków utrzymania i co najważniejsze to nie wspominać o planach szukania pracy po przyjeździe na wizie turystycznej. Ci którzy myślą o pracy tutaj, najlepiej radzę załatwiać sobie lepiej wizę z pozwoleniem na pracę. Podaję link ambasady w Warszawie - http://www.poland.embassy.gov.au/wsawpolski/home.html
tytuł:
treść:
użytkownik: hasło:

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl