Forum dyskusyjne dodanie komentarza

powrót

temat: Informacje o fidżi
autor komentarza: blazy
data dodania: 2007-04-16 13:01:37
treść:
Bylem tam w 2002 roku. Super jest wyspa Rotuma - mała i bez turystów. Ale drogi dolot - ok.300 FJD OW. Polecam Taveuni - warto pójść na msze do katedry aby posłuchać jak mieszkańcy super śpiewaja. Nadi-gdzie na pewno bedziecie ladować jest fatalne. Suva - ok.. 5 godzin jazdy autobusem z Nadi - ładna ale zamerykanizowana- McDonalds i Wimpy na każdym kroku. Polecam hotel "Seven Seas" w Suva - daleko od miasta ale tanio (11 FJD na noc dormitory). Jak macie czas i ochotę to pochodźcie po porcie w Suva i spróbujcie załapać się na statek kontenerowiec któruy pływa co 2 tygodnie na trasier Auckland- Suva - Tonga- Pago Pago - Apia i powrót. Płynalem dwa razy i obaj kapitanowie byli z Polski. Jeden z nich wziąl mnie za darmo - 5 dni na morzu. Super.
Polecam rownież wyspy Tonga. Super przyjacielscy ludzie. Najładniejsze wyspy - to NIUAFOU i NIUATOPUTAPU. Jak chcecie więcej informacji piszcie na e-mail: interlingua-ab@gazeta.pl
tytuł:
treść:
użytkownik: hasło:

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2021 Globtroter.pl