Forum dyskusyjne dodanie komentarza

powrót

temat: Szukam towarzyszki/towarzysza podróży po północy portugalii
autor komentarza: Qind
data dodania: 2007-05-03 12:27:01
treść:
Witam
Rok temu byłem na wymianie w Portugalii użekł mnie ten kraj i jego mieszkańcy, zawsze na luzie (calma, calma my friends). Chciałbym pojechać tam jeszcze raz, ale bez zobowiązań typu "o 12 trzeba być gdzieś by robić coś".
Do Porto chciałbym polecieć samolotem (około 500zł tam i z powrotem, jeżeli się dobrze wybierze dni i odpowiednio wcześnie zarezerwuje bilety)
wychodzi to taniej niż pociągi i autobusy, a jest znacznie szybsze od stopa.
Na miejscu już dowolność w doborze celów podróży, ale na 100% chcę odwiedzić Famalicao i odwiedzić ludzi których spotkałem rok temu. Noclegi na campingach (bo na dziko raczej nie ma się tam gdzie rozłożyć) lub u ludzi oferujących noclego podróżującym przez europę, jest ich trochę w Porto i Bradze oraz kilku okolicznych miastach. Po około 2 tygodniach chciałbym wrócić.
Minusem podróży jest przymus już wcześniejszego ustalenia dat wylotu i powrotu.
Co do osób nie mam szczególnych wymagań :) byleby nie była zbyt marudna. Moje gg 5155071 piszcie,a napewno odpowiem. Jeżeli planujesz podróż po Portugalii w jakiejś innej formie też napisz.
tytuł:
treść:
użytkownik: hasło:

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2021 Globtroter.pl