Forum dyskusyjne dodanie komentarza

powrót

temat: szukam ludzi na wyprawe po Bośnii i Hercegowinie
autor komentarza: Redds_Savitch
data dodania: 2013-03-02 16:30:16
treść:
faktycznie z warszawy do budapesztu 39zł, to jak za darmo, z tym że w podreczny zbyt wiele nie da sie zapakować, pociag to cos koło 29-39 eu. Celem tego wyjazdu jest zwiedzenie jak najwiecej, poznanie innej kultury, ludziom wrogo nastawionym do islamu mowie od razu nie, 45% populacji wyznaje islam. Nie nastawiam sie na 5 gwiazdkowe hotele, ale na spanie pod chmurką tez chyba nie, mysle o kwaterach, hostelach, malych tanich hotelach itd., Jesli kolega jest zainteresowany to mozemy sie gdzies spotkac, pogadac, mowiac kolokwialnie ogarnac temat i ustalic szczegóły wyprawy itd.
tytuł:
treść:
użytkownik: hasło:

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2021 Globtroter.pl