Forum dyskusyjne dodanie komentarza

powrót

temat: WIZA DO AUSTRALII
autor komentarza: marek.kos
data dodania: 2007-10-11 16:20:41
treść:
Jeśli napiszesz we wniosku, że nie masz stałej pracy, że się zwolniłaś, to szanse na wizę, nie tylko australijską, ale jakąkolwiek inną są marne. O wizę najlepiej się starać przed zwolnieniem. Wiza jest ważna rok, więc można to zaplanować z wyprzedzeniem. Co do wpisywania daty wjazdu i numeru lotu, nie ma to większego znaczenia. Numery lotów można znależć w rozkładach lotów. Trzeba tylko wymyślić logiczny i spójny program, gdzie i po co chcesz jechać, co chcesz zwiedzać, w jaki sposób podróżować. W niektórych przypadkach mogą cię zaprosić do konsulatu na rozmowę i okazanie jakichś dokumentów, zaświadczenia z pracy, wyciągu bankowego itp.
tytuł:
treść:
użytkownik: hasło:

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl