Forum dyskusyjne dodanie komentarza

powrót

temat: pierwszy wyjazd...Lwów
autor komentarza: janusz44
data dodania: 2014-11-16 11:23:17
treść:
W Rynku lwowskim znajduje się Dom Kultury Polskiej, w którym pracownicy informują - udostępniają adresy Polaków - lwowian, zajmujących się noclegowniami za bardzo przystępna cenę. Warto skorzystać z tej formy noclegów we Lwowie. Proszę też uważać - jeśli podróżujemy sami, na podejrzane oferty tanich przejazdów ze Lwowa do Polski. Możemy wówczas być okradzeni przez grasujących w okolicy dworca autobusowego na ulicy Stryjskiej, bandziorów. Odmawiajcie takich ofert i nie dajcie się namówić na wyjście spod dworca do rzekomo podstawionego busa.
tytuł:
treść:
użytkownik: hasło:

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl