Forum dyskusyjne dodanie komentarza

powrót

temat: poziom portalu:(
autor komentarza: Edgarek
data dodania: 2015-08-13 16:03:09
treść:
Ależ to jest proste. Portal jest ukierunkowany na globtroterów, a nie klientów biur podróży i szukających pokoju w Zako blisko Krupówek. Idąc tokiem - admin zgadza się na wszystko bo ma z tego kasę - powinno się otworzyć działy ogłoszenia różne i publikować - sprzedam samochód - oddam kota - zgubiłem klucze. Tyle, że wtedy portal zmieni kierunek z globtroter na śmietnik czy jak kto se tam nazwie.
Porównywanie obejrzeń wątku z wczoraj z wątkiem mającym 5 lat nie ma sensu. Statystyki mogą pokazać wszystko, nawet to, że dla admina cenniejsza jest reklama wczasów w Chorwacji niż dyskusja nad dalszą wizją jego (ale i naszego wspólnego) portalu.
A co do moich zdjęć - te, które są, to zdjęcia konkursowe, wybrane z tysięcy, które zrobiłem. Gdybym chciał relacjonować swoje wyjazdy, nie wszystkie zdjęcia by były ładne. Nie wiem jak jest teraz ale 7 lat temu komenty do zdjęć normalnej jakości (np nie wypoziomowane idealnie) były mało przyjemne. To mnie zupełnie nie zachęciło do przechodzenia tutaj ze swoją galerią.
Można utrzymywać portal globtroterski bez abonamentów. To kwestia tego ile osób w rzeczywistości rezygnuje z korzystania z tego portalu ze względu na wczasowiczów a ilu wczasowiczów wraca do tego portalu i jak często. Bo jeśli przed kolejnymi wczasami i też nie zawsze, bo biuro się sprawdziło, to może słaba idea.
Ale rzeczywiście, analiza właścicieli portalu powinna mieć tutaj największe znaczenie.
tytuł:
treść:
użytkownik: hasło:

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl