e', 'UA-1551073-1', 'auto'); ga('send', 'pageview');

Forum dyskusyjne dodanie komentarza

powrót

temat: poziom portalu:(
autor komentarza: manni
data dodania: 2015-08-13 20:04:29
treść:
Trochę wychodzę przed szereg tłumacząc się w imieniu admina. Nie wiem czy on sobie życzy mieć mnie za adwokata. Wychodzę z założenia, że pewne rzeczy nie przejdą mu przez gardło bo w Polsce bardzo trudno jest powiedzieć, że się prowadzi po prostu działalność gospodarczą a nie misję. Ten portal jak i inne to po prostu źródło zarobku dla admina i tyle. Wpływy z reklam muszą pokryć koszty utrzymania serwera, opłacenia pracowników i dać jakiś zarobek właścicielowi. Skoro zmienił kierunek to można się domyślać, że poprzednia formuła za bardzo się nie sprawdzała.
Zachęcam chętnych do wzięcia sprawy w swoje ręce i założenia konkurencyjnego portalu np. "Globtroter Extra".
Przeliczcie jednak najpierw ilu prawdziwych globtroterów (takich przez duże "G") macie na tym portalu. Jeśli doliczycie do stu to dajcie znać, może dołączę do inwestycji (mnie nie liczcie, jestem globtroterem przez bardzo malutkie "g").
Jeśli jednak chcielibyście tutaj pozostać to namawiam Cię Edgarku, że byś jednak zamieszczał swoje zdjęcia tutaj, bowiem są naprawdę ładne i podniósłbyś poziom portalu. Co do komentarzy to chyba nie warto brać sobie wszystkiego do serca. Od mojej małżonki też wielokrotnie usłyszałem bardzo cierpkie komentarze na swój temat a mimo to jesteśmy wieloletnim małżeństwem i nie zamierzamy tego zmienić.Nie bądź nadwrażliwy.
Nitkasko, mimo wielu śmieci globtroter ciągle może inspirować. Mnie np. dzięki pięknym zdjęciom agnieszki123 (dziękuję Ci Agnieszko!) udało mi się przełamać wieloletni opór mojej małżonki i udało mi się namówić ją na Islandię. I była to jedna z najpiękniejszych wycieczek w naszym życiu.
Oczywiście bez tych śmieci portal byłby piękniejszy ale czy to realne?
tytuł:
treść:
użytkownik: hasło:

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl