Forum dyskusyjne dodanie komentarza

powrót

temat: poziom portalu:(
autor komentarza: paweł.p
data dodania: 2015-08-13 20:44:39
treść:
Czy mogę poprosić, abyśmy nie szli w tym kierunku i nie punktowali siebie nawzajem. To co piszesz jest słuszne i oczywiste i nikt nie powinien liczyć cudzych pieniędzy. Ten wątek nie powstał przeciwko Adminowi, tylko po to, aby wygospodarować na forum trochę przestrzeni dla tych globtroterów, których G jest niekoniecznie takie olbrzymie o jakim piszesz, tylko ciut większe od tych, którzy szukają noclegu w Zakopcu. Chodzi o kilka mechanizmów, które ograniczą seryjne zdjęcia nie wiadomo czego i o trochę wyższy globtrotersko poziom forum. Po prostu te grupy powinny mieć oddzielne miejsce. Tak jaj mnie nie interesuje wycieczka z biurem do Chorwacji, tak tego kogoś nie będzie interesowała moja "wycieczka" do Afganistanu.
tytuł:
treść:
użytkownik: hasło:

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl