Forum dyskusyjne dodanie komentarza

powrót

temat: jak rezerwowac pociagi w Indiach. Prosze o pomoc
autor komentarza: turkus
data dodania: 2016-02-11 07:53:56
treść:
dam Ci pewną radę,
jeśli nie wsiadasz na stacji początkowej, tylko gdzieś na trasie, sprawdź trasę pociągu , a następnie próbuj dla wcześniejszych stacji sprawdzać dostępność miejsca, system sprzedaży dzieli stacje w/g priorytetów i niektóre od początku wskakują na WL, mimo wolnych miejsc,
jeśli faktycznie nie jest to stacja początkowa, na pewno masz szanse znaleźć taką skąd system pokaże Ci miejsce dostępne, można w takim wypadku kupić bilet od tego punktu zaznaczająć , że wsiądziesz na wybranej pierwotnie stacji.
Bilet będzie ciut droższy, bo trasa dłuższa, ale efekt taki, że masz potwierdzony. Bardzo ważne jest w takim wypadku oznaczenie, faktycznej stacji wsiadania, w przeciwnym wypadku, jeśli ktoś zajmie Ci miejsce, konduktor nie pomoże.
Gwarantuję, że to się sprawdza, nauczyli mnie tego hindusi.
tytuł:
treść:
użytkownik: hasło:

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl