Forum dyskusyjne dodanie komentarza

powrót

temat: Wiza do Wietnamu a promesa o wizę. dokładne ceny
autor komentarza: radionx
data dodania: 2017-02-08 11:46:36
treść:
Promesa - nie wypowiem się.

Wiza w ambasadzie w Warszawie, ul. Resorowa 4.

Dokumenty: paszport (ważność co najmniej 6 m-cy od daty powrotu), formularz wizowy, 1 zdjęcie 4x6cm (ale podobno nie czepiają się rozmiaru i inne też przejdzie), potwierdzenie zakupu biletu, gotówka na opłatę za wizę.

Koszt 250 zł za wizę 1-krotnego wjazdu ważną 1 miesiąc, czas oczekiwania na wydanie to tydzień (drożej wiza wielokrotnego wjazdu, wydanie w trybie ekspresowym itp.).

Uwaga: przy ubieganiu się o wizę w ambasadzie nie jest konieczne wcześniejsze uzyskiwanie żadnych zaproszeń - miejsce na formularzu o osobach / instytucji zapraszającej pozostawiamy niewypełnione (to załatwia ambasada w cenie wizy). Nie jest konieczne także przedstawianie rezerwacji noclegów itp. Jedyne co chcieli z dodatkowych dokumentów, to potwierdzenie rezerwacji biletu.
tytuł:
treść:
użytkownik: hasło:

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl