Forum dyskusyjne dodanie komentarza

powrót

temat: Gruzja z „Nami Wariatami” uwaga długie
autor komentarza: melage
data dodania: 2017-04-03 08:12:38
treść:
Czytając Państwa post w kilku miejscach mieliśmy wrażenie, że rozmawiamy o innym wyjeździe, w naszych oczach pewne sprawy wyglądają inaczej.

Jednak forum nie jest tematem do kłótni więc chcielibyśmy serdecznie przeprosić za zaistniałe sytuacje. Dbamy o to, żeby każdy z naszych gości wrócił z wyjazdu zadowolony i jeszcze przez długi czas wspominał Gruzińskie przygody. Tak samo też z Wami zjeździliśmy całą Gruzję wzdłuż i wszerz, pokazaliśmy to co jest najlepsze w Gruzji, zabraliśmy Was na lokalne święto w Rkoni i staraliśmy się by wyjazd był jak i większości naszych gości - bardzo udany.

Chcemy jednak zaznaczyć, że specyfika kraju i "dusza" mieszkańców stwarzają czasem problemy, które przekładają się na organizację. Jazda gruzińskimi drogami rządzi się swoimi prawami i styl jazdy, który zapewne Państwo preferują, mógłby być znacznie bardziej niebezpieczny niż "gruziński". Przekona się o tym każdy, kto poprowadzi samochód na miejscu. Zdarza się również często tak (jak było w państwa wypadku), iż właściciel hotelu czy pensjonatu zapomni, anuluje czy nie posprząta. Wtedy na szybko, z marszu trzeba znaleźć coś innego. Dbamy o naszych gości jak tylko możemy, jednak i takie sytuacje mają miejsce, zupełnie nie z naszej winy. Można to pokochać w Gruzji, można znienawidzić.

Nie pozwolimy jednak na publiczne wystawianie oszczerczych opinii któremukolwiek z naszych kierowców, w tym Walerianowi. Żaden z nich nigdy nie spowodował wypadku, żaden z nich nigdy nie wsiadł za kierownicę w stanie po spożyciu alkoholu. To, że wieczorem w Gruzji zdarzy się usiąść wspólnie do kieliszka Czaczy i porozmawiać/pośmiać się, nie wyklucza że poranny test alkomatem będzie negatywny. Bezpieczeństwo gości jest dla nas bardzo ważne i nigdy nie pozwalaliśmy sobie na takie przypadki. Państwa opowieść przytoczona w powyższym poście nie tylko w tym miejscu rozmija się znacznie z prawdą.

Jeszcze raz chcielibyśmy przeprosić za każdą z negatywnych sytuacji która wynikła, Pomimo naszych najlepszych zamiarów i starań.

Pozdrawiamy,
ekipa Gruzja z nami wariatami
tytuł:
treść:
użytkownik: hasło:

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl