Forum dyskusyjne dodanie komentarza

powrót

temat: Doha - nocleg i zwiedzanie w cenie biletu
autor komentarza: jaszon
data dodania: 2018-01-17 14:39:40
treść:
Jeżeli ma się odpowiednio długą przerwę w locie (co najmniej 8 h) to możesz skorzystać z darmowej wycieczki po Doha. W centralnej części strefy tranzytowej - koło wielkiego misia - przy jednym z filarów jest skromny stoliczek z napisem; Katar city tour. Trzeba tutaj się zgłosić i zapisać na wycieczkę, która trwa ok. 3 do 4 godzin. W jego ramach mikrobusem z przewodnikiem objeżdża się miasto, ogląda parę miejsc m.in. bazar, centrum kulturalne. Wszystko jest dobrze zorganizowane i bezpłatne.
W ostatnim czasie wprowadzono ograniczenia dla niższych klas rezerwacyjnych więc w razie czego można wcześniej zadzwonić do biura Qataru
tytuł:
treść:
użytkownik: hasło:

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2021 Globtroter.pl