Forum dyskusyjne dodanie komentarza

powrót

temat: Doha - nocleg i zwiedzanie w cenie biletu
autor komentarza: TROPEMatiego.pl
data dodania: 2018-01-19 15:53:59
treść:
Leciałem Qatar Airlaines, gdzie miałem 9-godzinną przesiadkę w Doha. Bilet klasy ekonomicznej, więc mimo przekroczenia wymaganych 8 godzin na przesiadkę nie chcieli nam dać darmowego hotelu. Musielibyśmy dopłacić coś ponad 100 USD, więc zrezygnowaliśmy.

Z tego co wiem to wycieczki są organizowane przez lotnisko i darmowe. Wycieczki dostępne są tylko w dzień. Więc, jeśli przesiadka jest w nocy to trzeba kombinowac na własną rękę. Można za parę dolarów wziąć kierowcę z lotniska na wspomnianą wyżej wycieczkę.

Uwaga!
NIE WOLNO robić zdjęć w dzielnicy dyplomatycznej. Czyli generalnie w centrum, gdzie są wszystkie ministerstwa, itp. Nigdzie nie ma tabliczki informacyjnej na ten temat. Nas policja ARESZTOWAŁA za robienie zdjęć w tej dzielnicy. Po chwili byliśmy otoczeni przez wielu policjantów i facetów w białych sutannach. Wzięli nam aparat, telefony, bilety, dokumenty - co im akurat wpadło w rękę. Jeden z policjantów był agresywny, nie chcieli nam powiedzieć o co chodzi. Dopiero na posterunku wszystko wyjaśnili. Zrobili z nami "wywiad", potem przeprosili i zapłacili za taksówkę powrotną na lotnisko.

Reasumując, miasto Doha jest zupełnie nowym, świeżo wybudowanym miastem. Wszędzie ogromne wieżowce, generalnie betonowo. Uważać na policję i co, gdzie się robi.
tytuł:
treść:
użytkownik: hasło:

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2021 Globtroter.pl