Forum dyskusyjne dodanie komentarza

powrót

temat: Doha - nocleg i zwiedzanie w cenie biletu
autor komentarza: Nnikki
data dodania: 2018-01-20 11:48:07
treść:
My załatwialiśmy hotel i wycieczkę bezpośrednio przez stronę linii. Przy czym mieliśmy wątpliwość dotyczącą biletów i promocji. Teoretycznie, żeby skorzystać z promocji (jedna noc - pokój 2 osobowy free lub dwie noce ryczałtem za 100 USD) trzeba było kupić bilet multi city. My lecieliśmy do Omanu, ale w wersji multi city, bilety wychodziły znacznie drożej, niż kupując bilet Wawa - Muscat. Ani linie, ani organizator pobytu (Discover Qatar) nie byli w stanie powiedzieć, czy w wersji bezpośredniej też da się załapać na promocję.
Zaryzykowaliśmy, przy wyborze bezpośredniego lotu wzięliśmy taki, w którym w Qatarze byliśmy ca 19 godzin. Udało się.

W ramach promy zarezerwowaliśmy hotel, po czym wyskoczyła dodatkowa opcja z propozycją wycieczki za 20 USD / głowę. Minimum to 2 osoby. Jeździliśmy SUVem z kierowcą / przewodnikiem. Byliśmy sami.

Wszystko mieliśmy załatwione zawczasu. Możliwe, że na lotnisku można było załatwić coś taniej / za darmo - nie sprawdzaliśmy.

Wtedy proma wymagała jedynie 12h pobytu W Dosze (tak się chyba odmienia). Nie miała znaczenia klasa biletu (nasze były akurat w cenie promocyjnej, klasa ekonomiczna). Poza kosztem wycieczki, ponieśliśmy koszty taksy do hotelu, jedzenia na miejscu i odstawienia na lotnisko. Przy czym była opcja bezpłatnego busa z hotelu, ale jechał trochę za wcześnie.
tytuł:
treść:
użytkownik: hasło:

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2021 Globtroter.pl