Forum dyskusyjne dodanie komentarza

powrót

temat: Indie w Pigułce Ecco Travel 14.o2.2018
autor komentarza: [fb] Mariusz Sakuta
data dodania: 2018-04-04 21:39:22
treść:
Cześć , w zasadzie nie ja byłem tylko moja mama , ja po prostu szukałem dla niej osoby do towarzystwa przed wylotem gdyż leciała sama . W zasadzie wiem tyle że sama wycieczka ok . podobno była cały czas grup pilnowana przez przewodnika i np . gdy jechali coś zwiedzać to byli wysadzani zaraz przy obiekcie i odbierani jak najbliżej tego obiektu . Wynikało to z obawy przed natarczywością , może złodziejaszkami . Ja odniosłem wrażenie że może za bardzo się bali o grupę. Nie wiem czy był zakaz wychodzenia z hotelu wieczorem indywidualnie gdzieś na miasto ale raczej tak to wyglądało . Sama wycieczka warta tych pieniędzy. Zawsze to inny świat. Łatwiej mi będzie napisać jeśli konkretne pytania padną , wówczas zapytam i napiszę. Z mojej strony to mógłbym udzielić więcej informacji na temat Kambodży , Tajlandii , Egiptu, Cypru , Kanarów , itp . Co do Indii proszę o konkretne pytania to się zapytam i odpiszę. maritomi@interia.eu tak będzie łatwiej
tytuł:
treść:
użytkownik: hasło:

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl