Forum dyskusyjne dodanie komentarza

powrót

temat: Lokalne biura podróży.
autor komentarza: abramacabra
data dodania: 2008-05-11 17:38:09
treść:
To nie jest dokładnie taka kolejność jak podałem. Jest rozłożona o wiele racjonalniej. No niestety - "bliskie" odległości pomiedzy poszczególnymi miastami w Indiach to nie jest plus. Trasa w kolejności to Delhi-Agra-Puskhar-Jaipur-Delhi. Nadal wydaje się dziwna. Jeżeli tak to proszę o alternatywną propozycję na 6-8 dni. Przewidziałem 1000 zł do wydania na miejscu przez 9 dni. Pewnie nie polecę tam w najbliższej przyszłości ponownie, więc nie chcę żałować pieniędzy, co nie znaczy że życzę sobie wydać je w idiotyczny sposób. W sumie bazę noclegową mam z LonelyPlanet i informacji zaczerpniętych z forum, więc będzie tanio. Jedynie boję się kłopotów z podróżami koleją, z opisów wydaje się ona dość skomplikowana i wcale nie najtańsza. Ale posłusznie wysłucham opinii.
tytuł:
treść:
użytkownik: hasło:

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl