Forum dyskusyjne dodanie komentarza

powrót

temat: Miesiąc miodowy Malezja kontynentalna, Borneo i Bali
autor komentarza: bynio
data dodania: 2019-04-14 14:46:39
treść:
W KL zamiast na Petronasy wjedźcie na Manora Tower. Wieczorem, po zachodzie będziecie mieć piękny widok na roświetlone miasto i na wieże Petronasów. Manora Tower jest niedaleko Petronasów, trochę do góry. Poza tym w KL jest fajny ogród botaniczny i Batu Cave. Można obejrzeć.
Do Mulu pojechaliśmy w ciemno tzn. przylecieliśmy do Miri i tam w recepcji hotelu pogadaliśmy o parkowym przewodniku. Dogadaliśmy się z nim i polecieliśmy do Mulu. Przede wszystkim warto dojść do Camp 5, wejść na Pinacle i spłynąć do Dajaków. W Mulu jak idziesz do Camp 5 masz prawdziwy las deszczowy, a nie jego ubożuchną wersję, ale ścieżki są wygodne. To jest chyba najfajniejsza przygoda na malezyjskiej części Borneo. Ani Bako ani Kinabatangan River nie umywa się do tego. Z Miri można w 1 dzień zrobić jaskinie Niah, to akurat bardzo tania impra. To największe jaskinie na wyspie, bodajże można tam zmieścić Jumbo Jeta.
W Bako najfajniejsze są nosacze, poza nimi niewiele ciekawego, może latające lemury. Jest też samotna plaża, kompletnie bez ludzi, nikt tam nie chodzi, jeżeli ktoś lubi plażę.
Wszystko zależy ile dni chcecie i możecie przeznaczyć na Borneo.
Zbyszek
tytuł:
treść:
użytkownik: hasło:

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl