Forum dyskusyjne dodanie komentarza

powrót

temat: Maria Kralewska - czy ktoś korzystał z usług?
autor komentarza: tomaszmarte
data dodania: 2019-05-18 19:48:14
treść:
Od tego roku zmieniły się zasady wejścia do Machu Picchu. W samym mieście można przebywać tylko 4 godziny, jeżeli macie bilety z wejściem na któryś z dwóch szczytów, czyli Montańa lub Wayna to możecie przebywać 6 godzin. Nie wiem jak było w Waszym przypadku. Na pewno też biuro nie sprzedało Was innym przewoźnikom, tylko na miejscu zajmował się Wami lokalny podwykonawca mówiący po angielsku o czym powinniście być wcześniej poinformowani. Gdyby miał lecieć z Wami z Limy przewodnik mówiący po polsku to byście zapłacili 2 razy więcej. Sytuacja więc standardowa, z każdym innym biurem byłoby podobnie. Co do ceny to niestety Machu Picchu jest horendalnie drogie i sam bilet na pociąg turystyczny to 150 usd + bilet wstępu to 50 usd + bilet busem na górę to 30 usd..cała reszta to honorarium przewodnika i marża biura, więc wcale nie tak wiele.. Pretensje, że zapłaciłaś ciut więcej niż gdzie indziej to tylko do siebie, trzeba było zorganizować wszystko samemu, lub znaleźć kogoś kto robi to taniej. Za tą cenę ja bym się za to nie brał, a piszę to jako ktoś, kto organizuje tego typu wyjazdy. Mimo wszystko, mam nadzieję, że samo Machu Picchu bardzo Ci się podobało. Pozdrawiam.
tytuł:
treść:
użytkownik: hasło:

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl