Forum dyskusyjne dodanie komentarza

powrót

temat: Qatar Airlines problemy
autor komentarza: Drogomił
data dodania: 2020-03-16 22:26:39
treść:
Witajcie,

Czy ktoś miał problem z liniami Qatar? Kupiłem w grudniu drogie bilety (3500 zł) i opłaciłem już noclegi na Seszelach. Miałem się przesiadac w Doha. Jednak linia lotnicza nieoczekiwanie zmieniła godziny moich lotów powodując że podróż ma trwać ponad 22 godziny. Oczywiście nie zgadzam się na to nie chce tyle lecieć. Mam podróż w maju. Mam pytanie czy znacie jakiś kontakt do tych linii w języku polskim? Czy ktoś miał podobna sytuację? Czy można odzyskać pieniądze za lot w takim przypadku? W ogóle zastanawiam się czy jest sens lecieć na wakacje w maju przy tej pandemii. Wszystko byłoby ok gdyby nie to że całe oszczędności już poszły na tą podróż.
tytuł:
treść:
użytkownik: hasło:

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2021 Globtroter.pl