Forum dyskusyjne dodanie komentarza

powrót

temat: Qatar Airlines problemy
autor komentarza: drepta
data dodania: 2020-03-21 20:30:04
treść:
Cześć 20.03 miałam lecieć na trasie WAW- BKK moja rezerwacja potwierdzona , poszczególne odcinki nie potwierdzone , przelot WAW - Doha odwołany. Żadnego kontaktu informacji o odwołaniu na maila lub telefon wczoraj jeszcze mogłam sobie karty pokładowe wydrukować . Na nieszczęście kupowałam przez Opodo i u nich taka sama sytuacja rezerwacja potwierdzona ??? Ze strony obu firm wysłane po kilka zapytań o anulowanie lotu od tygodnia i zwrot pieniędzy ez odzewu. Czy wiecie może co w takiej sytuacji zrobić - wirtualnie poleciałam do Tajlandi ?
tytuł:
treść:
użytkownik: hasło:

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2021 Globtroter.pl