Forum dyskusyjne dodanie komentarza

powrót

temat: wybór aparatu!
autor komentarza: bynio
data dodania: 2021-01-06 11:11:06
treść:
Zgadzam się, że Canony są bardzo wrażliwe. Mam Powershota G15 jako podręczny (normalnie używam Nikona D800). Po pół roku od zakupu zabrałem go na Siberut, gdzie jest dosyć duża wilgotność. Padł mi po 3 dniach. Naprawa płatna w serwisie Canona na Żytniej w Warszawie ze względu na ogniska rdzy w 2 miejscach. Po następnych 4 miesiącach padł na Kubie, gdzie warunki użytkowania są normalne. Po powrocie stwierdzili, że gwarancja jest nieważna ponieważ była płatna naprawa (pomimo, że w oficjalnym serwisie Canona). Przepychanki trwały 3 miesiące, powoływanie się na zapisy gwarancyjnie, że nic takiego nie ma, straszenie sądem i wreszcie ustąpili. Wymienili całą optykę. Naprawa w Niemczech na koszt Canona. Mam więc dosyć kiepskie doświadczenia z firmą Canon chociaż aparacik robi fajne foty jak na jego rozmiar.
tytuł:
treść:
użytkownik: hasło:

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2021 Globtroter.pl