Forum dyskusyjne dodanie komentarza

powrót

temat: Wędrówka po Czarnogórze
autor komentarza: senia
data dodania: 2008-08-02 21:11:09
treść:
Byłam rok temu, przejścia nie pamiętam, niestety, ale żadnego tłoku nie było (też sierpień). Ceny kempingów żenująco niskie, za 4 osoby, namiot i samochód płaciliśmy 10 Euro. Kampowalismy głównie przy plaży Buljarica, mniej więcej pośrodku wybrzeża. Świetna baza wypadowa zarówno do Baru i Ulcinja jak teżo Budvy, Boki Kotorskiej, a nawet Dubrownika. Camping na samej plaży, więc prawie zero cienia, knajpka obok, stragany z owocami obok. Obiad w knajpce na 4 osoby jakies 20 E, nie więcej. Obok jeszce 2 inne kempingi. Jedno, co powiem na minus - takiego syfu jak na kempingach w Czarnogórze to w życiu nie widziałam. Jednak trzeba przywyknąc, nie ma wyjścia. Poza tym, taniość absolutna wszędzie. Wino całkiem zdatne do picia poniżej 2 E. Gdyby nie brud, to powiem - raj. Pozdro, dobrej wyprawy.
tytuł:
treść:
użytkownik: hasło:

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl