Forum dyskusyjne dodanie komentarza
| temat: autostopem po niemczech.... |
| autor komentarza: jua |
| data dodania: 2005-12-28 00:27:59 |
| treść: Jestem tego samego zdania. Podrózuje się bardzo szybko i łatwo. Jedynym minusem jest to, że trudno dostać się do małych miasteczek oddalonych od autostrad (znacznie łatwiej złapać kogoś jadacego np do Francji niż skręcającego w jakąś jednopasmówkę, w którą my byśmy chcieli skręcić). Poza tym nie czeka się nigdy długo. Życze powodzenia:) |
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.
