Forum dyskusyjne dodanie komentarza

powrót

temat: nocleg w namiocie
autor komentarza: annkapoznan
data dodania: 2009-08-06 22:21:28
treść:
Hej, może też się troszkę włączę... osobiście jechałam autobusami dla turystów 3 razy... z Hawany do Vinales i z powrotem i z Hawany do Santiago de Cuba... Poza tym dojechałam jeszcze raz, no tak, do punktu na autostradzie, potem ciężarówką na pace do kwater, po drodze jeszcze zaprzęgiem konnym. A z powrotem stałam na autostradzie z innymi i też mnie zabrała najpierw ciężarówka na pace (jak Kubańczycy) a potem autobus miejcowy - Kubanka poznana na drodze kupiła mi bilet. Z Cienfuegos do delfinarium kursują tylko miejscowe autobusy i nie robili mi problemów z zakupem biletu, Poza tym ludzie z kwater polecili mi swojego znajomego, który obwiózł nas po okolicy, za opłatą oczywiście a w niej się mieściła też łapówka dla policji bo jak nas zatrzymali to gościu musiał im odpalić. Ale zdarzyło się czekać 4 godziny i nawet policja nam łapała stopa ale im sie tez nie udało i w końcu wszyscy wpakowaliśmy się do miejscowego autobusu.
W każdym razie powodzenia


tytuł:
treść:
użytkownik: hasło:

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl