Forum dyskusyjne dodanie komentarza

powrót

temat: Smokowiec
autor komentarza: Tomek Grzywaczewski
data dodania: 2006-08-02 08:28:18
treść:
Ja również gorąco polecam Nova Lesna, mozna tam znaleźć bardzo fajne noclegi po niewygórowanych cenach. Za 300 sK (30 zl) od osoby miałem bardzo przywoity 2-osobowy pokój z łazienką na dwa pokoje i świetnie wyposażoną kuchnią. Z Novej Lesnej mozna elektriczka dojechać prawie w każdy rejon Tatr Wysokich. Natomiast zdecydowanie odradzam Smokoviec bo są tam głównie hotele i jest to miejscowość nastawiona na turystów z grubym portfelem. Jeśli chodzi o namiary to poprostu dojeżdzasz do Novej Lesnej i idziesz przed siebie bo w co drugim domu mozna wynając pokój.
tytuł:
treść:
użytkownik: hasło:

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2020 Globtroter.pl