Forum dyskusyjne dodanie komentarza

powrót

temat: WIZA DO AUSTRALII
autor komentarza: blazy
data dodania: 2010-10-12 21:02:46
treść:
Po co jechać do ambasady? Najlepiej przez e-visitor. Wpisujesz e-visitor, pojawia się strona urzędu imigracyjnego Australii, wypełniasz aplikację (tylko podstawowe dane - nazwisko, imię, data urodzenia, numer paszportu, kraj, Twój e-mail) wysyłasz i w ciągu 24 h masz (lub nie) wizę. Nic nie płacisz. Ja złożyłem 11.10 a 12.10 miałem wizę.Ważna 1 rok, prawo wielokrotnego wjazdu, pobyt jednorazowo max.3 m-ce. Tylko nie możesz zmieniać potem paszportu, bo na lotnisku się nie połapią i możesz mieć problemy, żeby Cię zapakowali do samolotu.
tytuł:
treść:
użytkownik: hasło:

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl