Forum dyskusyjne dodanie komentarza

powrót

temat: góry rumunii
autor komentarza: Krzyś
data dodania: 2007-03-23 16:25:23
treść:
Dwa lata temu,a dokładnie we wrześniu spędziłem sześć dni w górach Fogaraskich,było ciężko ale warto dla tych gór troszkę się poświęcić.Zdobyłem wraz z przyjacielem dwa najwyższe szczyty tego pasma Moldevanu i Negoiu.Rzeczywiście te góry są troszkę opuszczone,ale bez obaw czym bliżej schronisk tym częstsze ślady ludzi i pozostałości po nich.Ludzie są naprawdę pomocni i mili,nie spotkaliśmy się z żadnym atakiem agresji ze strony Rumunów.Jeśli potrzebujesz więcej informacji oto mój mail bitniok@op.pl
tytuł:
treść:
użytkownik: hasło:

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl