Forum dyskusyjne dodanie komentarza

powrót

temat: Wymiana pieniędzy na lotnisku.
autor komentarza: radionx
data dodania: 2014-12-29 14:19:26
treść:
Colombo rzeczywiście nie powala. Wieża zegarowa, meczet w paski, targ i to by było na tyle. Jeden dzień wystarczy. Za to pozostałe miejsca z listy "must see" dla mnie super. Złoty Trójkąt powala (anuradhapura-pollonaruwa-sighiriya), jaskinie w Dambulla też (tego złotego kiczu przed nie liczę), Kandy ciekawe, Horton's End i plantacje herbaty piękne, no może Galle bez szału. Ale to pewnie zależy od tego co kto lubi ;)
Co do nierozreklamowanych miejsc - pewnie coś na północy się znajdzie w dawnym obszarze działania tamilskich tygrysów. Ale tam nie dotarłem.
tytuł:
treść:
użytkownik: hasło:

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl